NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Gintros” merginos į treniruotes važiuos su “BIKKO” dviračiais

Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybėse be pralaimėjimų žygiuojančios “Gintros-Universiteto” merginos nelieka pamirštos ir klubo draugų bei partnerių.

Viena populiariausių Lietuvoje ir net visame Pabaltyje internetinė dviračių parduotuvė “BIKKO.lt” padovanojo naujutėlaičius, dar dažais kvepiančius dviračius, kurių dėka merginos sugrįžus šiltiems orams lengviau pasieks treniruočių stadionus. 

“BIKKO.lt” dviračių internetinėje parduotuvėje galite rasti ir išsirinkti ne tik įvairiausių kategorijų dviračius iš kelių tūkstančių pozicijų asortimento, bet ir jų dalis, aksesuarus, o pristatymas į namus trunka vos 24 val. 

Taip pat dviračius ar jų dalis galite išsirinkti ir atvykę į pardavimo taškus, kuriuos rasite Vilniuje (Šeimyniškių g. 21), Klaipėdoje (Galinio Pylimo g. 28) bei Šiauliuose (Kreivoji g. 37, netoliese Metalistų g. 6).

“Gintros-Universiteto” komanda džiaugiasi, kad sulaukia dėmesio iš įvairių sričių įmonių, kurios nori prisidėti prie daugkartinių Lietuvos futbolo čempionių gerbūvio ir nuoširdžiai dėkoja visiems partneriams už suteikiamą paramą.

Mūsų bendras tikslas – kartu kurti Šiaulių futbolo istoriją!

biko1

biko2

biko3

Bendraukime