NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Žalgiriečių” viltis Lietuvos čempionės sudaužė jau pirmajame kėlinyje

Šiaulių “Gintra-Universitetas” sekmadienį Šiauliuose pratęsė pergalių seriją Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybėse.

“Gintros” futbolinininkės pirmo rato ketvirto turo rungtynėse namuose 7:0 (3:0) sutriuškino Vilniaus “MFA-Žalgirio” vienuolikę, kuri ir toliau čempionate lieka be taškų.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: J.Čubrilo (2′, 79′ min.), S.Veličkaitė (26′, 61′ min.) ir L.Gudčenko (76′, 79′ min.) po 2, P.Potapova (30′ min.) – 1.

Sudėtis: V.Neverdauskaitė, L.Žižytė, A.Mikutaitė, S.Karasiovaitė, M.Čubrilo, L.Gudčenko, D.Gailevičiūtė, P.Potapova, S.Veličkaitė, P.Sarkanaitė, J.Čubrilo.

Lietuvos čempionės po keturių turų kol kas yra iškovojusios visas pergales ir savo kraityje jau turi 12 taškų, o taip pat “Gintra” yra vienintelė komanda pirmenybėse dar nepraleidusi įvarčio.

Vilniečių gretose šiose rungtynėse buvo galima išvysti pažįstamų veidų – “MFA-Žalgirio” aprangą vilki dvi buvusios ilgametės “Gintros-Universiteto” žaidėjos – Sonata Vanagaitė ir Indrė Venskevičiūtė.

Kitas A lygos rungtynes šiaulietės žais jau ateinantį trečiadienį Gytarių dirbtinės dangos stadione, kur susitiks su Šiaulių SG-FA komanda.

Primename, kad Baltijos lygos kovos į Šiaulius sugrįš jau gegužę. Centriniame stadione gegužės 23 -ą dieną 18 val. “Gintra-Universitetas” intriguojančiose rungtynėse priims Baltarusijos čempionę Minsko “ZFK Minsk”. Tuo tarpu po dviejų savaičių birželio 2 -ąją 16 val. šiaulietėms iššūkį mes Estijos grandė Pernu “Parnu JK”.

Aino Kazlausko nuotraukos

DSC_8129 DSC_8153
DSC_8215 DSC_8119

DSC_8305 DSC_8351
DSC_8293 DSC_8442

Bendraukime