NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Istorinius šalikus “Gintra-Universitetas” dovanos už 2% paramą (instrukcija)

Skambiausias pergales Lietuvos futbole skinanti Šiaulių “Gintros-Universiteto” moterų futbolo komanda kviečia kiekvieną tapti oficialiu klubo rėmėju skiriant 2% gyventojų pajamų mokesčių dalį.

“Viena komanda, viena istorija”, – tokiu komandos šūkiu vedamos gintrietės praėjusį sezoną pademonstravo, kad kamuolys apvalus, o istoriją kuria ne pinigai, bet širdys.

Rudenį kiekviena Šiaulių miesto savivaldybės centrinio stadiono tribūnų kėdė buvo užimta, o pavėlavusieji rikiavosi stovimose vietose. Beveik keturi tūkstančiai futbolo sirgalių stebėjo Lietuvos čempionių akistatą su garsiąja “Barcelona”, o tokį vaizdą tribūnose buvo galima prisiminti tik kapstant gilius Šiaulių futbolo archyvus.

 rolandas parafinavicius (20)               

“Gintra-Universitetas” neketina mažinti apsukų ir naują sezoną pasitinka su ambicingu iššūkiu: “Buvo “Barcelona”, bus ir “Bayern”. Lietuvos čempionės jau įrodė, kad tikint savimi ir komanda svajones galima paversti realybe, o Jūs galite svariai prisidėti prie būsimų pergalių oficialiai tapdamas svarbia “Gintros-Universiteto” šeimos dalimi.

Klubas atsidėkodamas už tinkamą pasirinkimą skelbia akciją, kuri simbolizuos “Gintros-Universiteto” ir Jūsų partnerystę!

  • Už 1 -ą užpildytą 2% anketos formą, skirtą “Gintros-Universiteto” klubui  – dovanosime 2018 metų klubo kalendorių.
  • Už 3 užpildytas 2% anketos formas, skirtas “Gintros-Universiteto” klubui – dovanosime 2018 metų klubo kalendorių + istorinį šaliką “FK Gintra” – “FC Barcelona”.

Kaip atsiimti prizus?

Asmuo užpildęs anketą, kurioje pažymi, jog savo 2% gyventojų pajamų mokesčio dalį skiria “Gintros-Universiteto” moterų futbolo klubui anketos (arba anketų, jeigu jų surinkta daugiau nei viena) kopiją (-as) turi atsiųsti el. paštu fkgintra@gmail.com. Klubo adiminstracija sulaukusi elektroninio laiško susisieks su Jumis dėl prizų atsiėmimo.

Kaip surinkti 3 ar daugiau anketų?

Formulė, kaip surinkti 3 ar daugiau anketų priklauso tik nuo Jūsų pačių. Pavyzdys: MANO anketa + Tėčio anketa + Draugo anketa = 2018 metų “Gintros-Universiteto” kalendorius + istorinę akistatą žymintis šalikas “FK Gintra” – “FC Barcelona”.

Pagrindiniai žingsniai kaip užpildyti 2% paramą:

Elektroninio deklaravimo sistema tiems, kurie naudojasi elektronine bankininkyste:
https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

Prisijunkite per savo banką, kairioje ekrano pusėje spauskite “Pildyti formą”, į laukelį “Formos kodas” įveskite “fr0512” ir spauskite filtruoti. Tuomet laukelyje “Forma elektroniniam pildymui” spaudžiame pasaulio paveikslėlį ir  užpildykite formą sekdami šiuos žingsnius:
5 laukelyje pažymėkite Mokestinį laikotarpį – 2017
6S laukelyje varnele pažymėkite – Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams
E1 laukelyje pasirinkite Gavėjo tipą – 2 Paramos gavėjas
E2 laukelyje įrašykite Gavėjo identifikacinį numerį (kodą) – 193175596, Futbolo klubas “Gintra”.
E4 laukelyje įrašykite Mokesčio dalies dydį (procentais) – 2,00
E5 laukelyje pasirinkite Mokesčio dalį iki mokestinio laikotarpio – pvz. 2018 arba 2019, 2020 (jeigu 2% norite skirti iškart ilgesniam laikotarpiui).

Sekant šiais žingsniais formą galima užpildyti ir ranka.

Rekvizitai:

Futbolo klubas “Gintra”
Įmonės kodas: 193175596
Adresas: Kreivoji g. 37, Šiauliai
Kontaktinis mob. tel. susisiekimui: 868733129 (Mantas).

gintra-2018-2proc-1920x1080final

rolandas parafinavicius (50)

Bendraukime