NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

A.Alekperova patirties semsis egzotiškoje futbolo šalyje

Ilgametės Šiaulių “Gintros-Universiteto” žaidėjos Anos Alekperovos karjera pasuko į egzotišką kraštą – Pietų Amerikos žemyną.

Meistriškais azerbaidžanietės perdavimais šiuo metu džiaugiasi Tunchos “Patriotas Boyaca” klubas iš Kolumbijos.

Futbolininkė ilgai netruko įtikinti naujosios komandos trenerių štabą savo sugebėjimais, todėl su A.Alekperova buvo pasirašyta sutartis iki sezono pabaigos.

Kolumbijos moterų futbolo lygoje iš viso varžosi net 23 komandos, kurios yra suskirstytos į 4 pogrupius. “Patriotas Boyaca” per du turus sykį iškovojo pergalę, kartą pralaimėjo ir savo grupėje tarp šešių ekipų kol kas rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje.

Sezonas Kolumbijoje baigsis vasaros pradžioje, todėl šis karjeros etapas patyrusiai futbolininkei neužveria kelio sugrįžti į “Gintros-Universiteto” gretas ir vasarą kartu su komanda tęsti pasirengimo ciklą UEFA moterų Čempionių lygos varžyboms.

“Gintros-Universiteto” aprangą A.Alekperova su pertraukomis vilkėjo pastaruosius aštuonerius metus bei UEFA moterų Čempionių lygoje yra sužaidusi daugiau nei 20 rungtynių. Per savo karjerą puikiu žaidimo organizavimu pasižyminti centro saugė taip pat yra rungtyniavusi Lenkijos aukščiausioje lygoje.

 

Bendraukime