NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Kontrolinėse rungtynėse Latvijoje – išretėjusios gretos ir nustebinę jaunųjų žaidėjų pasirodymai

Dalis pagrindinės Šiaulių “Gintros-Universiteto” sudėties žaidėjų dėl patirtų traumų ir ligų negalėjo komandai padėti iš anksto suplanuotose kontrolinėse rungtynėse, tačiau nuspręsta susitikimo nenukelti bei suteikti šansą jaunosioms futbolininkėms.

Be Simonos Veličkaitės, Vestinos Neverdauskaitės bei Dovilės Gailevičiūtės žaidusi “Gintra” išretėjusią sudėtį pasipildė Šiaulių sporto gimnazijos-FA auklėtinėmis ir Latvijoje, nepaisant netekčių 3:1 (2:0) nugalėjo latvių čempionę Rygos futbolo mokyklos vienuolikę.

“Gintrai-Universitetui” įvarčius pelnė: J.Čubrilo – 2, L.Gudčenko – 1.

Šiose rungtynėse Rimantas Viktoravičiaus turėjo spręsti ne vieną galvosūkį, mat išretėjusios gretos privertė trenerį kai kurias futbolininkes išbandyti ne visai joms įprastose pozicijose, o taip pat į žaidimą įtraukti prie komandos draugiškam mačui prisijungusias perspektyvias Šiaulių žaidėjas.

Būtent solidus jaunųjų futbolininkių žaidimas labiausiai nustebino R.Viktoravičių, tačiau treneris nepamiršo pasidžiaugti ir kitų futbolininkių pasirodymais, kurie pademonstravo jų universalumą.

“Ruošiantis sezonui kontroliniai mačai yra labai reikalingi, todėl nepaisant to, kad iš rikiuotės dėl įvairių priežasčių iškrito dalis futbolininkių, nutarėme jų nenukelti, nes vėliau gali atsirasti kitų netinkamų aplinkybių ir apskritai prarastumėme rungtynes. Į Latviją vykome gretas papildę Šiaulių sporto gimnazijos-FA žaidėjomis, kurias noriu pagirti už šaltakraujišką, protingą žaidimą bei pademonstruotą norą ir valią. Tiek Gabija Toropovaitė, tiek Agneta Patilskytė sužaidė labai solidžias rungtynes ir parodė, kad jų pastangos treniruotėse duoda vaisių”, – linkėdamas nesustoti kalbėjo treneris.

“Taip pat džiaugiuosi ir kitų žaidėjų pademonstruotu susitelkimu ir universalumu. Visos aikštėje pasirodžiusios auklėtinės atidavė visas jėgas, nereiškė priekaištų, kad galbūt teko rungtyniauti ne savo pozicijose, o atvirkščiai – dar labiau stengėsi ir siekė įrodyti, kad gali būti naudingos žaisdamos visur”, – po rungtynių sakė R.Viktoravičius.

 

 

Bendraukime