NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Pirmąją turnyro dieną Potsdame pergalių iškovoti nepavyko (R.Viktoravičiaus komentaras)

Pirmoji tarptautinio moterų futbolo klubų uždarų patalpų “AOK Turbine Hallencup 2018” turnyro diena Šiaulių “Gintros-Universiteto” komandai susiklostė nesėkmingai.

Lietuvos čempionės turnyrą pradėjo A grupėje, o pagal jo reglamentą su visomis grupės komandomis tarpusavyje yra sužaidžiama po du susitikimus ir tik tuomet paaiškėja dvi stipriausios grupės ekipos tęsiančios kovą dėl medalių bei 3-4 pozicijas užėmę klubai, kurie toliau kovoja dėl 5-8 vietų.

Pirmąją dieną visos komandos sužaidė po keturias rungtynes, deja, šiaulietėms pergalių iškovoti nepavyko, o rytoj likę grupės susitikimai, net pergalių atveju Rimanto Viktoravičiaus auklėtinių iki antrosios grupės vietos jau nebekilstelės. Tai reiškia, kad “Gintrai-Universitetui” teks tęsti kovą dėl 5-8 vietų.

Šiandien buvo sužaistos dvejos rungtynės su 2016 metų šio turnyro Potsdame čempione Sankt Pelteno “SKN St. Polten” iš Austrijos. Pirmąjį tarpusavio susitikimą šiaulietės pralaimėjo 0:4, antrajame vienoms turnyro favoričių nusileido 0:2.

Apmaudžias nesėkmes “Gintra-Universitetas” patyrė rungtyniaujant prieš turnyro šeimininkę Potsdamo “FFC Turbine” bei Glazgo “City”. Abu mačai buvo pralaimėti po atkaklios kovos rezultatais 0:1.

Šioje grupėje kol kas lyderių pozicijas dalinasi “SKN St. Polten” ir “FFC Turbine” komandos, kurių sąskaitose po 9 taškus. Trečioje vietoje su 6 taškais žengia Glazgo klubas. 

Paini situacija B grupėje, kur kol kas pirmauja Prahos “AC Sparta” turinti 10 taškų. Jai iš paskos rikiuojasi Budapešto “MTK Hungaria” (6 taškai), toliau seka Lečnos “GKS Gornik” (4 taškai) bei Lisabonos “Sporting” (3 taškai).

R.Viktoravičiaus komentaras

1 5
2 3
4 6
7 8
9 10

 

 

Bendraukime