NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Didžiausios ovacijos ŠAFF apdovanojimų šventėje skambėjo “Gintros-Universiteto” supermergaitėms

Gruodžio 7 -ios ketvirtadienio vakarą Šiaulių arenoje iškilmingai nuaidėjo 2017 metų Šiaulių apskrities futbolo federacijos apdovanojimų ceremonija.

Šio vakaro programa prasidėjo anksčiau – šventės dalyviai buvo kviečiami stebėti Šiaulių arenoje vykusių Baltijos Futsal taurės varžybų tarp Lietuvos ir Latvijos rinktinių, kuriose susirinkusių žiūrovų džiaugsmui kiek netikėtai triumfavo lietuviai ir virš galvų kėlė Baltijos Futsal trofėjų.

ŠAFF apdovanojimų šventėje buvo pagerbti partneriai, sėkmingai praėjusiame sezone pasirodę Šiaulių veteranai, garbingus jubiliejus atšventusios futbolo legendos, LFF I -oje bei II -oje lygose dalyvavę apskrities klubai, LFF III lygos prizininkai bei, žinoma, geriausiu žaidimu pastarąjį sezoną pasižymėję futbolininkai.

Vis tik didžiausių ovacijų šioje šventėje susilaukė Šiaulių “Gintros-Universiteto” merginos. Lietuvos čempionėms LFF atstovai įteikė jau 16 -ąjį Lietuvos moterų futbolo A lygos titulą bei liaupsino už puikius rezultatus pasiektus Europos fronte, o taip pat buvo nominuotos ir trys šiauliečių futbolininkės.

Geriausia 2017 metų A lygos vartininke jau 10 -ąjį kartą per savo karjerą buvo pripažinta Greta Kaselytė. 

Geriausios A lygos gynėjos apdovanojimas atiteko Vestinai Neverdauskaitei, o geriausios lygos legionierės vardą užsitarnavo namibietė Zenatha Coleman, kuri taip pat buvo ir rezultatyviausia čempionato žaidėja su 59 tiksliais smūgiais.

Buvęs garsus Lietuvos futbolininkas Romanas Skeivys, kuris į šalies futbolo metraščius yra patekęs ir kaip vienas iš nedaugelio žaidėjų Lietuvos futbolo pirmenybėse pelniusių virš 100 įvarčių įsteigė specialų prizą geriausiai šių metų “Gintros-Universiteto” žaidėjai.

Ja buvo pripažinta puikų sezoną turėjusi G.Kaselytė, o “Gintra-Universitetas” nuostabų 2017 metų sezoną pažymėjo komandine nuotrauka.

Video reportažas:

Bendraukime