NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

2017 metų apdovanojimų ceremonijoje LFF prezidentas liaupsino “Gintros-Universiteto” merginas

“Tai turbūt apskritai geriausias Lietuvos futbolo pasiekimas”, – tokiais žodžiais jau pačioje kalbos įžangoje apie šių metų Šiaulių “Gintros-Universiteto” komandos kelionę Europoje atsiliepė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius.

Būtent šio buvusio garsaus Lietuvos futbolininko įžanginiu žodžiu prasidėjo 2017 metų Lietuvos futbolo federacijos apdovanojimų vakaras, kuriame buvo pagerbti šių metų geriausieji.

Geriausia jaunąją futbolininke buvo pripažinta “Gintros-Universiteto” aprangą UEFA moterų Čempionių lygoje vilkėjusi ir visus susitikimus startinėje sudėtyje pradėjusi septyniolikmetė Liucija Vaitukaitytė. Ši perspektyvi futbolininkė šį sezoną jau antrus metus Europos fronte atstovavo Lietuvos čempionių klubą, o pernai aukščiausio rango varžybose debiutavo būdama vos šešiolikos.

Į Lietuvos moterų futbolo A lygos istoriją savo pavardę įrašė ir namibietė Zenatha Coleman, kuri tapo rezultatyviausia pirmenybių žaidėja, o jos sąskaitoje rekordinis tikslių smūgių skaičius – net 59.

“Gintros-Universiteto” ataka Čempionių lygos atrankoje, kurioje buvo atlikta 16 tikslių perdavimų ir Ana Alekperova pasiuntė kamuolį į slovakių vartus buvo nominuota tarp gražiausių sezono įvarčių, tačiau šį prizą laimėjo Marijampolės “Sūduvos” saugas Robertas Vėževičius ir jo įvartis į Šveicarijos ekipos vartus.

Nenuostabu, kad geriausiu šių metų Lietuvos moterų futbolo komandų treneriu buvo pripažintas “Gintros-Universiteto” vairininkas Rimantas Viktoravičius, šiauliečių ekipą antrą kartą klubo istorijoje atvedęs tarp pajėgiausių 16 -os Europos moterų futbolo klubų.

Užtat Lietuvos moterų futbolu besidomintys žmonės iš nuostabos antakius kilnojo išgirdę 2017 metų geriausios Lietuvos moterų futbolininkės pavardę. Šią nominaciją į sceną kilo atsiimti Kauno “Kauno Žalgirio” gynėja Ugnė Šmitaitė, pastarąją vasarą pirmą kartą ragavusi legionierės duonos Kosovo klube. Jai už nugaros liko istoriniame UEFA moterų Čempionių lygos žygyje gynybos liniją “cementavusi” Vestina Neverdauskaitė bei neįtikėtinai patikimai šį sezoną šiauliečių vartus gynusi, ko gero apskritai viena geriausių visų laikų Lietuvos moterų futbolo vartininkių Greta Kaselytė.

Ši nominacija ne vienam uždavė klausimą ar iš tiesų tokiuose atsakinguose rinkimuose nuomonės neturėtų išreikšti ir ekspertai besidomintys Lietuvos moterų futbolo aktualijomis ištisus metus.

Primename, kad gruodžio 7 -ąją Šiaulių arenoje vyks ir Šiaulių apskrities futbolo federacijos apdovanojimų šventė, kurioje “Gintros-Universiteto” komanda bus apdovanota iškovojus jau 16 -ą A lygos moterų titulą.

LFF nuotrauka

Bendraukime