NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Barcelona” į Lietuvą atvyko tiesioginiu skrydžiu į Šiaulius (VIDEO, žaidėjos komentaras)

Antradienio vakarą apie 17:30 val. Zoknių oro uostas Šiauliuose priėmė neeilinius svečius – į Saulės miestą tiesioginiu skrydžiu atvyko moterų futbolo “FC Barcelona” komanda.

Tokiu būdu Šiaulius iš sporto komandų paskutinį kartą pasiekė Prancūzijos ir Vokietijos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės 2011 metais Lietuvoje vykusio Europos krepšinio čempionatu metu.

Barselonos moterų futbolo komanda į Lietuvą atvyko ne šiaip sau apsižvalgyti – rytoj katalonių laukia pirmojo UEFA moterų Čempionių lygos aštuntfinalio akistata su Lietuvos futbolo pasididžiavimu vadinama Šiaulių “Gintros-Universiteto” ekipa.

Atvykusios “Barca” futbolininkės atrodė geros nuotaikos, tačiau klubo viešųjų ryšių atstovas teigė, kad futbolininkės yra pavargusios po daugiau nei 3 valandas trukusios kelionės lėktuvu, todėl į klausimus žiniasklaidai atsakys tik viena iš žaidėjų.

Su gausiai Zoknių oro uostą užpildžiusia žiniasklaida bendravo šią vasarą “Barcelona” marškinėlius apsivilkusi 23 -ejų metų Makedonijos rinktinės kapitonė Nataša Andonova.

Primename, kad aštuntfinalio rungtynės su “FC Barcelona” vyks trečiadienį, lapkričio 8 -ą 18 val. Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione. Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.

Bendraukime