NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

“Gintros-Universiteto” laukia lemiamas mūšis Šveicarijoje (rungtynių transliacijos adresas)

Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda trečiadienio vakarą stos į lemiamą dvikovą UEFA moterų Čempionių lygos šešioliktfinalio atsakomose rungtynėse Ciuriche su vietos “Zurich Frauen” ekipa.

20 val. Lietuvos laiku lietuvaitės žengs į garsųjį “Letzigrund” stadioną, kuriame 2008 metais vyko Europos vyrų futbolo čempionato kovos. Stadiono tribūnos futbolo rungtynių metu talpina per 30 tūkstančių aistruolių, o jame šeimininkauja “FC Zurich” vyrų futbolo klubas. Tiesa, “Letzigrund” stadiono tribūnose toli gražu ne visada ošia tik futbolo gerbėjai – čia yra rengiami ir įvairių pasaulinių žvaigždžių koncertai. Pastaraisiais metais būtent šiame stadione koncerto metu talpinančiame apie 50 tūkstančių žiūrovų pasirodymais džiugino Robbis Williamsas, “Coldplay”, Beyonce, “Pink Floyd” bei kiti garsūs atlikėjai ir grupės. 

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinių Šveicarijoje laukia nelengva užduotis. Prieš savaitę savo žiūrovų akivaizdoje Šiauliuose Lietuvos čempionės sužaidė lygiosiomis 1:1, todėl siekiant išplėšti aštuntfinalio bilietą šiaulietėms bus privalu bent sykį nuginkluoti varžovių vartininkę, kadangi nulinės lygiosios kelią į kitą etapą atvertų šveicarėms.

“Zurich Frauen” komandos vyriausiasis treneris Luca Fiorina po rungtynių Lietuvoje teigė, jog yra nusivylęs komandai nepavykus iškovoti pergalės, tačiau pabrėžė, kad visus taškus ant i bus galima sudėti Ciuriche. Italų stratego planus pasistengs sujaukti autoritetų nepaisanti “Gintros-Universiteto” komanda, kuri prieš trejus metus į Prahą šešioliktfinalio etape vyko turėdama tokį patį santykį – 1:1. Ar pavyks šiaulietėms pakartoti istorinį Lietuvos futbolo pasiekimą ir patekti tarp pajėgiausių 16 -os Europos moterų futbolo klubų, paaiškės jau šįvakar.

Rungtynes iš Šveicarijos tiesiogiai bus galima stebėti čia: https://mycujoo.tv/fc-zurich-frauen?id=9607

“Letzigrund” stadionas:

 

Bendraukime