NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Lietuvos čempionėms – šaltas dušas Kaune

Užsitęsusi Šiaulių “Gintros-Universiteto” komandos pergalių serija Lietuvos moterų futbolo A lygoje nutrūko Kaune. Lietuvos čempionės po lygiųjų UEFA moterų Čempionių lygos šešioliktfinalio pirmajame mače į šalies pirmenybes sugrįžo itin nesėkmingai. 

XVII turo rungtynėse sekmadienį Nacionalinės futbolo akademijos stadione “Gintra-Universitetas” netikėtai 2:3 (1:0) nusileido Kauno “Kauno Žalgirio” futbolininkėms.

Tai buvo pirmasis šiauliečių pralaimėjimas A lygoje per pastaruosius tris sezonus.

Vis tik nepaisant šios nesėkmės “Gintra-Universitetas” ir toliau tvirtai išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje su 39 taškais. Antroje vietoje žengiančios kaunietės savo kraityje turi 34 taškus, bet yra sužaidusios dvejomis rungtynėmis daugiau.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: S.Veličkaitė – 1, Z.Coleman – 1.

“Kauno Žalgiris”: L.Vaitukaitytė – 2 (abu iš 11 m. baudinio), V.Platonova – 1.

Po rungtynių vyriausiasis komandos treneris Rimantas Viktoravičius buvo nusivylęs auklėtinių nusiteikimu ir teigė, kad Dievas nemyli tų, kurie į aikštę žengia užriestomis nosimis.

“Futbole, kaip ir visame kitame sporte Fortūra palaiko tuos, kurie atiduoda visas jėgas. Nenoriu komentuoti teisėjavimo, nes nepaisant to koks jis bebūtų mes pirmiausia privalome susitvarkyti su savo užduotimis. Yra tokia tiesa, kad Dievas nemyli arogancijos ir tų, kurie į aikštę žengia pervertindami save”, – nusivylimo neslėpė treneris.

Primename, kad jau ateinantį trečiadienį, spalio 11 -ąją Šveicarijoje “Gintra-Universitetas” stos į atsakomąją UEFA moterų Čempionių lygos šešioliktfinalio dvikovą su Ciuricho “Zurich Frauen” komanda. Pirmųjų rungtynių rezultatas – 1:1.

Bendraukime