NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Gintrą-Universitetą” pasveikino ir Šiaulių miesto valdžia (FOTO)

2014 -ųjų metų pasiekimą pakartojusi ir į UEFA moterų Čempionių lygos pagrindinį turnyrą žengusi bei tuo pat metu dar vieną naują Lietuvos futbolo istorijos lapą atvertusi Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda antradienį buvo pakviesta į Šiaulių miesto savivaldybę sveikinimo priešpiečiams su miesto meru.

Savivaldybėje Lietuvos čempiones miesto meras Artūras Visockas bei kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas pasitiko su gėlėmis bei pasveikino su puikiais rezultatais pademonstruotais Gruzijoje vykusiose UEFA moterų Čempionių lygos atrankos varžybose.

Meras pasidžiaugė, kad Šiaulių miesto moterų futbolo komanda ne tik eilę metų demonstruoja madas Lietuvos moterų futbolo A lygoje, bet ir jau ne pirmus metus pasiekia itin aukštų rezultatų tarptautiniame fronte. Rugpjūčio mėnesį šiaulietės triumfavo atkurtoje moterų futbolo Baltijos lygoje, tuo tarpu praėjus vos porai savaičių nuo šio pasiekimo dar kartą nustebino dažnai nusiviliančius Lietuvos futbolo aistruolius pergalėmis UEFA atrankos varžybose.

Linkėdamas kuo sėkmingesnio pasiruošimo etapo šešioliktfinalio akistatai su Šveicarijos čempione Ciuricho “Zurich Fraeun” komanda A. Visockas taip pat visus paragino spalio 4 -ąją nepaisant oro sąlygų atvykti į Šiaulių miesto savivaldybės stadioną ir palaikyti Šiaulius ir Lietuvą visoje Europoje garsinančias mūsų miesto futbolininkes. 

Žodį taręs vyriausiasis “Gintros-Universiteto” komandos treneris Rimantas Viktoravičius taip pat patikino, kad auklėtinėms bus itin reikalingas sirgalių palaikymas Šiaulių miesto centrinio stadiono tribūnose bei pakvietė į šį svarbų neeilinį sporto renginį ir miesto valdžios atstovus.

“Gintros-Universiteto” prezidentas Gintaras Radavičius padėkojo miesto valdžiai už priėmimą, parodytą dėmesį bei nepaisant itin nepalankaus paros laiko suorganizuotą komandos sutikimą grįžtant iš Gruzijos ir merui dovanų įteikė klubo atributikos.

1 2
4 5
6 3

Komandos sutikimas:

7

 

Bendraukime