NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Laisvą pusdienį po pergalės komanda išnaudojo pramogaudama vandens parke

Vakar Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda sėkmingai pradėjo kelionę tikslo link UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyre net 4:0 pranokdamos Bardejovo “Partizan” futbolininkes. Kitas atrankos susitikimas vyks penktadienį, rugpjūčio 25 -ą dieną su turnyro šeimininke Kutaisio “FC Martve” vienuolike.

Atpalaiduoti kūnus po fizinio krūvio “Gintra-Universitetas” vyko į vieną didžiausių Tbilisio vandens pramogų parkų, kuriame buvo galima ir paplaukioti baseinuose ir pasikaitinti po gruziniška saule, o išsiilgę aktyvių pramogų galėjo ir pasilinksminti vandens atrakcijose.

Galima pamanyti, kad teigiamų emocijų ir gražių epizodų daugelis galėjo pasisotinti vakarykštėse rungtynėse, tačiau ne ką mažiau įspūdingą momentą atrakcijonų parke sukūrė vyriausiasis komandos treneris Rimantas Viktoravičius, kurio nusileidimas nuo vienos iš ekstremaliausių atrakcijų ne tik prikaustė pramogautojų dėmesį, bet ir iš tiesų priminė geriausių kaskadininkų demonstruojamus triukus. Deja, šis epizodas nebuvo užfiksuotas vaizdo kamera, todėl iš tiesų verta pažymėti, kad tai buvo nepakartojama akimirka, kurią galima išvysti tik kartą.

Pats treneris šio epizodo nesureikšmino ir plačiau nekomentavo, bet užsiminė, kad buvo išvystytas ne mažas greitis. Trenerio savijauta pirmoji suskubo pasiteirauti po skėčiu besiilsėjusi Zenatha Coleman: “PapaRimas”, kaip jūs?”, – susirūpinimą išreiškė “Gintros-Universiteto” puolėja.

Pusdienį pailsėjusi komanda grįžo į viešbutį, o rytoj vėl pradės atsakingą pasirengimo procesą artėjančioms rungtynėms.

12 10
11 13
15' 14

 

Bendraukime