NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Kryžių kalne apsilankiusias legionieres apstulbino jo didybė (FOTO)

Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda pratęsė gražią tradiciją ir prieš pat svarbiausią sezono išvyką į UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrą Gruzijoje apsilankė vienoje žymiausių Šiaulių krašto vietų – Kryžių kalne.

Lietuvos čempionės tradiciškai istoriniame objekte įsmeigė savo kryžių su užrašu “Globok ir padėk mums”. Dalis komandos narių Kryžių kalne jau yra buvusios ne kartą, tuo tarpu šią vasarą prie ekipos prisijungusios legionierės Jelena Čubrilo, Toriana Patterson bei Christina Murillo pirmą sykį žavėjosi kadaise popiežiaus Jono Pauliaus II aplankytu ir palaimintu piliakalniu.

Krikščionybę išpažįstanti T. Patterson vos atvykusi nuščiuvo iš nuostabos pamačiusi kokią galybę krikščionybės simbolių Kryžių kalne yra sunešę visi tikintieji.

“Nuostabu. Nesu mačiusi nieko panašaus”, – artėdama piliakalnio link sušnabždėjo T. Patterson, kuri taip pat pridūrė, jog šią vietą labai norėtų išvysti ir jos mama.

Pasivaikščiojimo metu fotoaparato iš savo rankų nepaleido ir Meksikos bei JAV pilietė Ch. Murillo, o serbė J. Čubrilo nieko nelaukdama nuotraukas siuntė savo šeimai.

Šįvakar “Gintra-Universitetas” sužais paskutines kontrolines rungtynes. Šiaulių miesto savivaldybės stadione 18 val. Lietuvos čempionės susitiks su Šiaulių futbolo veteranais. Kviečiame atvykti į stadioną ir išlydėti komandą į UEFA atrankos turnyrą Gruzijoje.

Primename, kad Čempionių lygos atranka Tbilisyje vyks rugpjūčio 22 – 28 dienomis.

zenatha cubrilo
hill of crosses murillo
kryziaus ismeigimas patterson

 

 

Bendraukime