NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Lietuvos čempionių laukia dvigubas Baltijos lygos iššūkis Estijoje

Pasibaigus Šiauliuose savaitgalį vykusioms nacionalinių moterų futbolo rinktinių Baltijos taurės varžyboms, kuriose Lietuvos rinktinė liko antra, didžioji dauguma rinktinės futbolininkių grįžo į Lietuvos čempionių Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komandos gretas, o jų jau šią savaitę laukia dar vienas iššūkis Baltijos lygos varžybose, tik šįsyk jau klubiniame fronte.

Pergalingai Baltijos moterų futbolo lygoje žygiuojančioms šiaulietėms iššūkį mes Estijos grandai – Talino „Flora“ bei daugkartinė šalies čempionė Pernu „Jalgpalli-klubi“ ekipa. Su pastarąja „Gintrai-Universitetui“ teko susidurti visai neseniai – liepos pabaigoje Šiauliuose vykusiame „Amber Cup“ turnyre. Tąkart pergalę po atkaklios kovos šventė estės, todėl Baltijos lygoje šiaulietėms pasiekti revanšą motyvacijos netrūks.

Ketvirtadienį Taline rungtynėse su „Flora“ „Gintros-Universiteto“ gretose debiutuos praėjusią savaitę prie komandos prisijungusi amerikietė gynėja Toriana Patterson, o taip pat prieš kelionę į Estiją ekipą papildys dar viena legionierė apie kurią bus oficialiai paskelbta artimiausiu metu.

Lietuvos čempionės Baltijos lygoje yra pasiekusios abi pergales prieš Latvijos klubus – rezultatu 6:1 buvo įveikta Liepojos „FK Liepaja“ komanda, tuo tarpu Rygos futbolo mokyklos vienuolikę šiaulietės nugalėjo 3:2.

Rungtynės Taline vyks ketvirtadienį 18 val., o penktadienį tokiu pačiu laiku Pernu mieste mūsiškės stos į kovą su vietos „Jalgpalli-klubi“. Abu susitikimus internetu bus galima stebėti gyvai. Planuojamos transliacijos bus įkeltos Estijos futbolo federacijos svetainėje: www.jalgpall.ee

Bendraukime