NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Pralaimėtose kontrolinėse rungtynėse sužibėjo komandos naujokė iš Serbijos (interviu)

Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda sekmadienį sužaidė dar vienas kontrolines rungtynes besiruošiant UEFA moterų Čempionių lygos atrankos varžyboms, kurios vyks rugpjūčio 22 – 28 dienomis Gruzijoje. 

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione po permainingos kovos 2:3 (0:2) nusileido Saulės mieste stovyklaujančiai ir Lenkijos pirmenybėms besirengiančiai Lečnos “GKS Gornik” komandai, kuri dalyvaus ir ateinantį savaitgalį Šiauliuose vyksiančiame moterų futbolo klubų turnyre “Amber Cup 2017”.

Šiose rungtynėse sužibėjo vos prieš keletą dienų prie Lietuvos čempionių prisijungusi serbė Jelena Čubrilo. Kairiakojė atakuojančio plano žaidėja vos prasidėjus antrajam kėliniui tolimais smūgiais dukart nuginklavo varžovių vartininkę ir išlygino rezultatą – 2:2.

Vis tik viename iš lenkių išpuolių kilus sumaiščiai baudos aikštelėje krito nelogiškas įvartis į aikštės šeimininkių vartus, kuris kaip paaiškėjo vėliau nulėmė šių rungtynių baigtį – 2:3.

Po rungtynių 23 -ejų metų Serbijos nacionalinės moterų futbolo rinktinės narė J. Čubrilo savo asmeninio pasirodymo nesureikšmino ir teigė, jog svarbiausia šiuo metu yra kuo greičiau įsilieti į komandos žaidybines schemas.

Nepaisant nuovargio dviejų įvarčių autorė sutiko atsakyti į keletą klausimų oficialiai “Gintros-Universiteto” klubo svetainei – www.fkgintra.lt

– Jelena, trumpai pristatyk save Lietuvos moterų futbolo gerbėjams.

– Esu Jelena Čubrilo, iš Serbijos, man 23 -eji. Rungtyniauju kairiojo krašto saugo arba puolėjo pozicijose, keturis metus atstovauju Serbijos nacionalinę moterų rinktinę. Prieš tai teko rungtyniauti ir įvairių amžiaus grupių jaunimo rinktinėse. Šiuo metu esu čia, kupina energijos ir laukiu naujų iššūkių (šypsosi).

– Tai tavo pirmoji užsienio klubo stotelė, ar jau esi ragavusi legionierės duonos?

– Ne, tai nėra pirmasis kartas, kuomet išvykstu rungtyniauti svetur. Nors esu pakankamai jauna, jau turiu sukaupusi ir legionierės patirties. Man jau teko žaisti Graikijoje, Austrijoje bei Slovėnijoje, taigi, Lietuva man bus ketvirtoji užsienio šalis, kurioje rungtyniausiu. Savo karjerą pradėjau Serbijoje, klube, kuris dabar žinomas kaip “Red Star”, o vėliau persikėliau į Suboticos “Spartak” komandą su kuria varžėmės ir UEFA moterų Čempionių lygoje.

– Ką prieš atvykdama žinojai apie “Gintros-Universiteto” komandą?

– Praėjusiais metais man taip pat teko kontaktuoti su šios komandos valdyba, tačiau viskas susiklostė taip, kad atvykti negalėjau, nes mano kontraktas iki norimo atvykimo termino dar nebuvo pasibaigęs. Šį sykį viskas pavyko sklandžiau ir šaunu, kad aš jau čia. Apie klubą man šiek tiek papasakojo buvusios komandos narės. Žinau, kad komanda yra daugkartinė Lietuvos čempionė ir savo šalyje neturi lygių, o taip pat yra nuolatinė UEFA moterų Čempionių lygos dalyvė. Mane įkvėpė ir klubo ambicijos. Visuomet keliu aukštus reikalavimus sau asmeniškai, todėl džiugu, kad ir komanda šį sezoną yra pasirengusi rimtai kovai Čempionių lygos atrankoje.

– Įvardink stipriąsias savo žaidimo puses?

– Manau, kad gebėjimas kontroliuoti kamuolį, matyti aikštę ir jausti komandos drauges yra mano stipriausios žaidimo pusės. Taip pat, galiu neblogai smūgiuoti į vartus, skirstyti perdavimus. Nesu to stiliaus žaidėja, kuri mėgtų tik bėgti ir smūgiuoti į vartus arba balansuoti ties nuošalės riba. Esu įpratusi pati kurti žaidimą, nebijau imtis iniciatyvos.

– Jau turi nemažai patirties ir dalyvaudama UEFA moterų Čempionių lygos turnyre. Ar turi rungtynes, kurių įrašą norėtum žiūrėti, kad ir kasdien?

– Kiekvienose UEFA moterų Čempionių lygos rungtynėse atmosfera būna ypatinga. Moterų futbole šios varžybos yra kur kas trumpesnės, nėra ilgo grupių etapo, kaip vyrų futbole, todėl kiekvienas sužaistas rungtynes labai vertinu ir atsakingai joms ruošiuosi. Vienas įsimintiniausias rungtynes išskirti būtų sunku, nes buvo visko – ir svarbių pergalių ir apmaudžių pralaimėjimų,  bet kadangi paklausei, atsakysiu ironiškai, kad mano įsimintiniausias susitikimas buvo prieš maždaug keturis metus Čempionių lygos atrankos etape su “Gintros-Universiteto” komanda, kuriai įmušiau du įvarčius ir mes laimėjome (šypsosi).

DSCF1867
“Gintros-Universiteto” naujokė J. Čubrilo su klubo prezidentu Gintaru Radavičiumi.

 

 

 

Bendraukime