NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

SELL žaidynėse 9 kartą triumfavo šiaulietės, rezultatyviausia – S. Veličkaitė

Kasmet vykstančiose įvairių sporto šakų SELL žaidynėse, tarp Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos sportininkų tradiciškai futbolo varžybose dalyvavo ir Šiaulių Universiteto auklėtinės, kurių didžioji dauguma gina “Gintros-Universiteto” garbę.

Rimanto Viktoravičiaus vadovaujama komanda Rygoje vykusiose žaidynėse nerado sau lygių ir 9 kartą pasidabino SELL žaidynių aukso medaliais.

Savo kelyje link čempionų titulo Šiaulių Universiteto futbolininkės 19:1 sutriuškino jungtinę Latvijos universitetų komandą, 10:0 nugalėjo Jelgavos Universiteto atstoves bei 9:3 (3:3) įveikė Latvijos Sporto Universiteto futbolininkes.

Rezultatyviausia SELL žaidynių futbolo turnyro žaidėja tapo viena “Gintros-Universiteto” lyderių Simona Veličkaitė.

Kaip teigė vyriausiasis treneris R. Viktoravičius, pirmieji du susitikimai buvo tarsi repeticija prieš lemiamą mačą su Latvijos Sporto Universitetu, kurio rezultatas galbūt neatspindi tikros aikštėje virusios kovos.

“Pirmose dvejose rungtynėse didelių problemų neturėjome, pakankamai lengvai įveikėme varžoves. Nežinau, galbūt merginos atsipalaidavo, o galbūt neįvertino varžovių, bet paskutiniame turnyro mače, kuris buvo tarsi finalas ir kovėmės dėl čempionų titulo į aikštę žengėme apsimiegoję. Pirmajame kėlinyje varžovių lyderė ardė mūsų gynybą ir baudė mus įvarčiais. Per pertrauką turėjome rimtą pokalbį, po kurio merginos suprato savo užduotis ir pademonstravo tvirtą charakterį. Sugebėjome perlaužti varžovių stuburą, kaip sakoma “nusodinti” jų pasitikėjimą savimi, todėl iškovojome pergalę ir tapome čempionėmis”, – sakė treneris.

 

Bendraukime