NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” merginos sveikino “Ladygolo” vicečempiones

Šių metų tarpmokyklinėse merginų salės futbolo žaidynėse “Ladygolas”, kurio tikslas kuo daugiau merginų įtraukti į futbolo sporto šaką bei skatinti jas pradėti aktyviai propaguoti sporto karaliumi pasaulyje nominuojamą futbolą, puikiai pasirodė Šiaulių “Rasos” progimnazijos auklėtinės.

Kūno kultūros mokytojos metodininkės Liudos Vaičiūtės suburta “Rasos” progimnazijos merginų futbolo komanda “Ladygolo” varžybose iškovojo sidabro medalius, varžovėms nusileidusios tik finale.

Šventinėje apdovanojimų ceremonijoje “Rasos” progimnazijos sporto salėje dalyvavo ir Lietuvos moterų futbolo čempionės Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės, kurios įteikė unikalius Lietuvos futbolo federacijos (LFF) įsteigtus prizus – minkštus sėdmaišius bei “Gintros-Universiteto” atributikos.

Po apdovanojimų “Ladygolo” vicečempionės sužaidė nuotaikingas draugiškas rungtynes su “Gintros-Universiteto” žaidėjomis. Savų sirgalių palaikomos “Rasos” progimnazijos auklėtinės nuo pat rungtynių pradžios aktyviai kibo į atlapus Lietuvos čempionėms. Po įnirtingos kovos sunkią pergalę šventė “Gintros-Universiteto” komandos atstovės – 5:3 ir iškart po susitikimo pakvietė merginas į futbolo treniruotes tam, kad ateityje būtų galima pasiekti revanšą.

“Rasos” progimnazijos merginų komandos trenerė L. Vaičiūtė teigė, jog tokios sėkmės “Ladygolo” turnyre tikrai nesitikėjo, nes iš visos komandos tik viena iš merginų buvo lankiusi futbolo užsiėmimus, tuo tarpu kitos – didžiąja dalimi sportuoja žolės riedulį arba kitas sporto šakas. 

“Apetitas kilo beaugant. Laimėjome Šiaulių apskrityje, o tuomet norėjosi kuo geriau pasirodyti ir finaliniame etape Kaune. Finale mums pritrūko meistriškumo, bet likome patenkintos savo pasirodymu”, – džiaugėsi trenerė.

Paklausta ar žada su šia subrandinta komanda dalyvauti “Ladygolo” varžybose ir kitąmet mokytoja užsiminė, kad dalyvauti planuoja, tačiau laukia sunkus darbas buriant kone naują sudėtį.

“Būtų šaunu, jog didžioji dalis merginų ir kitąmet sudarytų komandos branduolį, tačiau dauguma jų buvo aštuntokės. Tai reiškia, kad jos jau nebebus mūsų mokyklos auklėtinės ir teks sunki užduotis į komandą pritraukti jaunesnių žaidėjų. Tikimės, kad įkvėptos sėkmingo vyresnių draugių pavyzdžio prie futbolo komandos prisijungs ir dabartinės šeštokės, septintokės”, – vylėsi L. Vaičiūtė.

gintra1 gintra2
gintra3 gintra4
gintra5 gintra6

Bendraukime