NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš jaunųjų akademijos auklėtinių

Nors antradienį, gegužės 9 dieną vykusios rungtynės su Šiaulių SG-FA komanda labiau priminė Žiemos pirmenybių mačą, kuris dėl neaiškių priežasčių vyksta lauke, praėjus tik 5 dienoms vaizdas aikštėje buvo visiškai priešingas – šviečiant saulutei palankiomis oro sąlygomis vykusiose rungtynėse komandos galėjo pademonstruoti viską ką sugeba geriausiai.

Vis tik didžiąją dalį teigiamų sugebėjimų šįsyk demonstravo Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės, kurios davė vertingų pamokų jaunosioms Šiaulių SG-FA auklėtinėms ir nugalėjo pastarąsias rezultatu 17:0 (11:0).

“Gintrai-Universitetui” įvarčius pelnė: Z. Coleman – 7, A. Alekperova, S. Veličkaitė, A. Kyžaitė po 2, S. Karasiovaitė, L. Gudčenko, P. Potapova ir A. Klevečkaitė po 1.

Lietuvos čempionės moterų A lygos čempionate įsirašė penktąją pergalę iš tiek pat galimų. Šiaulių SG-FA komandai tai buvo jau ketvirtoji nesėkmė.

Kitą savaitgalį didžioji dalis “Gintros-Universiteto” žaidėjų išvyks į SELL žaidynes. Tuo tarpu čempionato kovos grįš gegužės 23 dieną. Šiauliečių varžovėmis Vilniuje bus Lietuvos U17 merginų rinktinė.

pre match S. Veličkaite
Zenatha A. Alekperova

Bendraukime