NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Futbolo užsiėmimus mokyklose skatino vykdyti ir “Gintros-Universiteto” merginos

Salduvės progimnazijoje antradienio popietę buvo organizuojamas draugiškas tarpmokyklinis futbolo turnyras, kuriame sporto karaliaus vadinamo futbolo sporto šaką išbandė ir savo pajėgumą siekė įrodyti keturių mokyklų atstovai – Medelyno progimnazijos, Dainų progimnazijos, Centro pradinės bei turnyro šeimininkės Salduvės progimnazijos auklėtiniai.

Prie šio renginio organizavimo, kurio pagrindinis tikslas populiarinti futbolo sporto šaką nutarė prisidėti ir Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda. Pradžioje merginos aktyvioms mokyklų mokytojoms skatinančioms jaunuolius sportuoti futbolą įteikė 2017 metų “Gintros-Universiteto” kalendorius, o iškart po to ėmėsi darbo.

Žaidėjos visiems dalyviams akcentavo, jog svarbiausias elementas prieš prasidedančias rungtynes – tinkamas apšilimas. Pravedusios pilnavertę pramankštą merginos trenerių vaidmenį pakeitė į arbitro švilpuką. 

Prieš prasidedant turnyrui mokyklų auklėtiniai buvo supažindinti su garbingo žaidimo (angl. Fair play) taisyklėmis, kuriomis vadovaujantis vyko varžybos.

Futbolo turnyre dalyvaujančių mokyklų mokytojos džiaugėsi, jog prie jo organizavimo prisideda ir Lietuvos moterų futbolo čempionės, kurios atvykdamos ir praleisdamos laiką kartu su vaikais skatina juos sportuoti ir suteikia papildomos motyvacijos siekti rezultatų sporte.

mazinta3 mazinta4
mazinta2 mazinta5
mazinta6 mazinta7

Bendraukime