NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Prieš didžiąsias metų šventes “Gintra-Universitetas” aplankė globos namų auklėtinius

Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda pratęsė gražią tradiciją prieš artėjančias didžiausias metų šventes apsilankyti pas tuos, kurių likimas nepalepino, tačiau neabejotinai užgrūdino būti stipriais.

Lietuvos čempionės šįsyk nešinos kalėdinėmis dovanėlėmis ir išskirtiniais “Gintros-Universiteto” prizais, tarp kurių buvo ir praėjusią savaitę žiniasklaidoje pristatytas naujasis 2017 metų kalendorius, vyko į Šiaulių vaikų globos namus pasveikinti jų auklėtinius su artėjančiomis šventėmis.

Vos atvykusius svečius pasitiko direktoriaus pavaduotojas socialiniams reikalams, kuris palydėjo į bendrą salę, o joje jau buriavosi globos namų auklėtiniai laukdami susitikimo su Šiaulių futbolininkėmis. Vaikai tryško energija, entuziazmu ir nestokojo įvairiausių klausimų merginoms. Tuo tarpu pastarosios taip pat buvo paruošusios nelengvų užduočių į kurias teisingai atsakę vaikai buvo apdovanoti specialiais klubo prizais.

Sparčiai prizus besirenkančius globos namų auklėtinius pričiupo treneris Rimantas Viktoravičius, kurio užduotis vaikams pasirodė itin kietas riešutėlis. Paklausti, kiek kartų Šiaulių “Gintros-Universiteto” klubas per visą savo istoriją yra tapęs moterų futbolo A lygos čempionu mergaitės ir berniukai spėliojo ilgai, kol galiausiai buvo išgirstas teisingas atsakymas.

“Penkiolika!”, – net nebelaukdama kol jai bus suteikta spėjimo galimybė sušuko mergaitė. Teisingo atsakymo savininkei geriausia Šiaulių miesto futbolininke nominuota Dovilė Gailevičiūtė padovanojo oficialų klubo šaliką.

Dar kurį laiką su futbolininkėmis įspūdžiais pasidalinę bei apie priežastis dėl ko verta laukti Šv. Kalėdų papasakoję vaikai buvo nustebinti saldžiomis dovanėlėmis. Padėkoję už siurprizų kupiną susitikimą auklėtiniai išlydėjo svečius bei palinkėjo linksmų švenčių ir sėkmingų rezultatų ateinančiame sezone.

dscf8124maz dscf8131maz
dscf8136maz dscf8139maz
dscf8146maz dscf8153maz

 

 

 

Bendraukime