NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” pristatė pikantišką 2017 -ųjų metų kalendorių

Lietuvos čempionė Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda oficialiai pristatė dar dažais kvepiantį naują 2017 -ųjų metų kalendorių, kuriame futbolininkės pikantiškoje fotosesijoje pademonstravo dangišką dailiosios lyties atstovių grožį.

Saulės miesto moterų futbolo ekipa jau daugelį metų iš eilės nenutraukia tradicijos ir kasmet išleidžia metinį klubo kalendorių, tačiau šįsyk unikalios idėjos išpildymui prireikė ir profesionalių visažisčių, fotografų, atitinkamos įrangos ir priemonių pagalbos.

Pristatydamas naująjį kalendorių klubo direktorius Mantas Radavičius teigė, jog idėja surengti profesionalią fotosesiją, kurioje merginos galėtų įrodyti, jog futbolas gali būti asocijuojamas su moterišku grožiu, buvo brandinta jau kurį laiką, tačiau jos realizavimui pritrūkdavo tinkamos progos.

“Šią idėją buvome pasižymėję savo darbų užrašuose, tačiau jos įgyvendinimui turėjome surasti tinkamą progą. Manau, kad naujasis 2017 -ųjų metų kalendorius tapo pačia geriausia alternatyva šios fotosesijos įgyvendinimui. Žinoma, prireikė nemažai laiko, pastangų ir investicijų, kad viskas pavyktų profesionaliai, bet visa tai neabejotinai atperka galutinis rezultatas, kurį išvysite atsivertę vos pirmajį lapą”, – pavykusiu darbu džiaugėsi M.Radavičius.

Intriguojantį 2017 -ųjų metų “Gintros-Unversiteto” kalendorių galės įsigyti visi norintys. Šviežutėlius kalendorius prekyboje bus galima rasti www.ticketmarket.lt internetinėje svetainėje. Oficiali prekyba startuos jau šį antradienį, gruodžio 13 dieną.

“Gintros-Universiteto” klubas dėkoja visiems už nuoširdų palaikymą pergalingame 2016 -ųjų metų sezone ir primena, kad įsigydami 2017 -ųjų metų kalendorių prisidedate prie komandos gerovės. 

Kalendorius prekyboje rasite čia: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/moteru-futbolo-klubo-gintra-2017-kalendorius

kalendor-2maz kalendor-23maz

 

Bendraukime