NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Čempionišką žaidimą pademonstravęs “Gintra-Universitetas” nepaliko vilčių kaunietėms

Pergalių seriją Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybėse pratęsė Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda. Jau penkioliktą čempionių titulą klubo istorijoje užsitikrinusi Šiaulių miesto moterų futbolo ekipa XVII turo rungtynėse išvykoje 7:0 (4:0) nepaliko vilčių sidabrą čempionate iškovojusioms Kauno “LSU-Žaros” futbolininkėms.

Po šios pergalės Lietuvos čempionių taškų kraitis pasipildė dar trimis taškais – iš viso šiaulietės jau turi 54 taškus, yra pelniusios 196 įvarčius ir praleidusios vos 2.

Tuo tarpu “LSU-Žaros” sąskaitoje liko tie patys 39 taškai, kurie jau garantavo antrąją vietą pirmenybėse.

“Gintrai-Universitetui” įvarčius pelnė: Z.Coleman – 3. , R.Imanalijeva, T.Kozyrenko ir S.Veličkaitė po 1 (1 įvartį varžovės įsimušė pačios).

Po šios pergalės “Gintros-Universiteto” komandos vyriausiasis treneris Rimantas Viktoravičius buvo patenkintas auklėtiniu nusiteikimu, tačiau teigė, jog nepaisant triuškinančio rezultato rungtynės nebuvo lengvos ir pareikalavo maksimalios koncentracijos.

“Nors jau praėjusiame ture užsitikrinome čempionių titulą negalime atsipalaiduoti ir privalome demonstruoti čempionišką žaidimą iki paskutinių rungtynių. Išsikėlėme uždavinius likusioms rungtynėms ir stengsimės pabaigti pirmenybes aukšta nata. Šiandien pavyko įgyvendinti tai ką planavome prieš susitikimą, todėl esu patenkintas. Auklėtinės atidavė visas jėgas, kovojo, o svarbiausia žaidė komandinį, kombinacinį futbolą. Tai lėmė, kad sugebėjome greitai perlaužti mačo eigą sau naudinga linkme. Negaliu pasakyti, kad rungtynės buvo lengvos nors sprendžiant iš rezultato atrodo būtent taip. Kaunietės kaip visuomet stengėsi mums kuo aršiau pasipriešinti ir koks bebūtų skirtumas, reikia pripažinti, kad su jomis čempionate turime rimčiausias rungtynes. Dar kartą norėčiau pasveikinti abi komandas su aukso bei sidabro medaliais ir palinkėti sėkmės likusiose rungtynėse”, – kalbėjo R.Viktoravičius.

Kitas rungtynes “Gintra-Universitetas” žais jau ateinantį penktadienį, spalio 14 dieną. Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione mūsiškės susitiks su dėl bronzos apdovanojimų vis dar kovojančia Vilniaus “MFA-Žalgirio” ekipa. Susitikimo pradžia – 19:30 val.

Bendraukime