NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” į Lietuvos čempionatą grįžo nelengva pergale Vilniuje

Vos prieš savaitę į Lietuvą iš Airijos, kur vyko UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyro varžybos, grįžusios Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkes tęsia kovas Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybėse.

Šiaulietės trečiąjį čempionato ratą pradėjo Vilniuje, kur 4:1 (2:0) įveikė kovingai nusiteikusią vietos “MFA-Žalgirio” vienuolikę ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus. Po šios pergalės Lietuvos čempionų kraityje yra 33 taškai ir jos yra vienvaldės pirmenybių lyderės.

“Gintrai-Universitetui” įvarčius pelnė: T.Kozyrenko – 3, S.Veličkaitė – 1.

Vertindamas susitikimą vyriausiasis komandos treneris Rimantas Viktoravičius buvo nepatenkintas auklėtinių nusiteikimu ir pabrėžė, kad nepaisant to, jog komanda neseniai grįžo iš Airijos, kur UEFA atrankos turnyras pareikalavo daug jėgų, tokio auklėtinių žaidimo toleruoti negalima.

“Galiu drąsiai pasakyti, kad tai buvo prasčiausios sezono rungtynės. Žaidime nesimatė jokio noro, daugelis žaidėjų atrodė lyg į aikštę būtų įvarytos per prievartą. Nežinau kokios to priežastys, bet kalbėsimės ir bandysime rasti atsakymus. Panaši situacija buvo ir pernai, kai grįžome iš UEFA atrankos komanda tiesiog neberodė jokios motyvacijos rungtyniauti, buvo sunku sugrįžti į ritmą. Žaidėjos turi suprasti, kad privalome demonstruoti profesionalų požiūrį į darbą ir rungtyniauti pilna jėga visose rungtynėse, nesvarbu ar tai būtų UEFA varžybos, ar Lietuvos čempionatas”, – nusivylęs komandos pasirodymu kalbėjo treneris.

Po šių rungtynių “Gintros-Universiteto” komanda dar liko Vilniuje stebėti Lietuvos vyrų nacionalinės futbolo rinktinės atrankos į Pasaulio čempionatą rungtynių su Slovėnijos rinktine.

Kitas Lietuvos moterų futbolo pirmenybių rungtynes “Gintra-Universitetas” žais jau rugsėjo 8 dieną. Lietuvos čempionių varžovėmis bus ŠSG-FA-Akmenės SC komanda.

 

Bendraukime