NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Permainingoje kovoje Lietuvos čempionės turėjo pripažinti lenkių pranašumą

“Amber Cup 2016” paskutinės turnyro rungtynės neabejotinai buvo vertos finalo. Dramatiškoje ir permainingoje kovoje čempionių titulą gynusios Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės paskutinėmis rungtynių akimirkomis paleido pergalę iš savo rankų ir rezultatyviame mače 3:4 (1:1) nusileido Lenčnos “GKS Gornik” komandai iš Lenkijos, kuri triumfavo turnyre.

Primename, kad abi komandos iki šių rungtynių buvo iškovojusios po pergalę, todėl būtent šiame susitikime sprendėsi “Amber Cup 2016” turnyro nugalėtojas.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: S.Vanagaitė, L.Vaitukaitytė ir T.Kozyrenko po 1.

“GKS Gornik”: A.Sznurowska – 2, K.Parczewska ir I.Karpinoka po 1.

Pirmosiomis rungtynių akimirkomis pavojingesnius epizodus prie aikštės šeimininkių vartų kūrė viešnios iš Lenkijos. Nors varžovės vos per 20 minučių kėlė penkis kampinius, gynyboje patikimai rungtyniavusios šiaulietės kontroliavo situaciją ir itin pavojingų momentų lenkėms sukurti neleido. Pirmojo kėlinio antroje pusėje po kelių iš eilės tikslių perdavimų į smūgio pozicija buvo išvesta Sonata Vanagaitė, kurios ataką atrėmė varžovių vartininkė, tačiau pirmoji prie kamuolio suskubusi Liucija Vaitukaitytė pelnė pirmąjį įvartį šiose rungtynėse. Deja, paskutinėmis pirmo kėlinio akimirkomis gynyboje neatidžiai sužaidusios Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės paleido “GKS Gornik” puolėją Anna Sznurowska, kuri pasiuntė kamuolį į tinklą – 1:1.

Iškart po pertraukos “Gintros-Universiteto” žaidėjos į aikštę išėjo agresyviai nusiteikusios, o kibi gynyba kaip mat davė vaisių. Abejose rezultatyviose atakose nuostabiai sužaidusi Zenatha Coleman pasinaudojo varžovių klaidomis, atliko juvelyrinius perdavimus, o vartininkę po sykį nuginklavo Tatjana Kozyrenko ir S.Vanagaitė – 3:1. Kai jau atrodė, jog Lietuvos čempionėms beliko ramiai sužaisti likusią rungtynių atkarpą lenkės ėmė kapstytis iš sudėtingos situacijos. Prabėgus keletai minučių po praleisto trečio įvarčio “GKS Gornik” sušvelnino atsilikimą, o dar po kelių minučių po sėkmingai išpildytos standartinės padėties smūgiu galva išlygino rezultatą – 3:3. Lygiosios jau nebetenkino “Gintros-Universiteto” komandos, nes pagal turnyro reglamentą lygiųjų atveju būtų buvęs skaičiuojamas bendras įmuštų – praleistų įvarčių santykis, kuris buvo palankesnis Lenkijos ekipai. Siekdamos paskutinėmis minutėmis išplėšti iš rankų sprūstančią pergalę šiaulietės prarado kamuolį varžovių aikštės pusėje, o žaibišką kontrataką surengusios “GKS Gornik” žaidėjos padėjo paskutinį tašką šiose rungtynėse – 3:4.

Vyr. trenerio Rimanto Viktoravičiaus ir geriausios komandos žaidėjos šiame turnyre pripažintos L.Vaitukaitytės video komentarai naujienos apačioje bei Galerija -> Video galerija skiltyje.

Jau rytoj “Gintros-Universiteto” komanda išvyksta į dar vieną pasirengimo stovyklą Ukmergėje.

Bendraukime