NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Amber Cup” turnyro starte “Gintra-Universitetas” sutriuškino Latvijos čempiones

Liepos 22 dieną Šiaulių miesto savivaldybės stadione buvo sužaistos pirmosios tarptautinio moterų futbolo klubų turnyro “Amber Cup” rungtynės. Jose čempionių titulą ginančios Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės be didesnio vargo 4:1 (2:0) sutriuškino Latvijos čempionių Rygos futbolo mokyklos komandą.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: S.Vanagaitė – 2, T.Kozyrenko ir Z.Coleman po 1.

“Rygos futbolo mokykla”: E.Sprundule – 1.

Susitikimas prasidėjo tam tikra tarpusavio komandų žvalgyba. Pirmąsias dešimt minučių ekipos žaidė atsargiai, nors “Gintros-Universiteto” žaidėjos kamuolį kontroliavo ilgiau. Vis tik vėliau ėmė ryškėti akivaizdus aikštės šeimininkių pranašumas, o teritorinę persvarą dar pirmoje kėlinio dalyje įvarčiu pavertė Sonata Vanagaitė. Po praleisto įvarčio Rygos futbolo mokyklos komandos taktika nepasikeitė –  latvės ir toliau stengėsi žaisti gynybinį kontratakomis paremtą futbolą. Gynyboje užtikrintai žaidusios Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės ardė visas varžovių atakas, o po vieno iš tikslių kombinacinių išpuolių, kuriame dalyvavo ir juvelyrinį perdavimą atliko Ana Alekperova antrą įvartį į latvių vartus pasiuntė Zenatha Coleman.

Antrajame kėlinyje situacija aikštėje iš esmės nesikeitė – kamuolį ir toliau didžiąją rungtynių dalį kontroliavo Lietuvos čempionės, o Rygos komandos futbolininkės stengėsi griauti atakas bei kontratakuoti. “Gintros-Universiteto” žaidėjos stadione susirinkusiems aistruoliams padovanojo dar du įvarčius, o Latvijos ekipa į tai atsakė vienu tiksliu smūgiu, kilus sumaiščiai baudos aikštelėje, pačioje susitikimo pabaigoje. Finalinis rungtynių arbitrės švilpukas užfiksavo šiauliečių pergalę 4:1.

Mintimis apie rungtynių eigą pasidalijo vyr. komandos treneris Rimantas Viktoravičius bei du įvarčius šiame mače pelniusi puolėja S.Vanagaitė. Komentarai naujienos apačioje ir Video galerijoje.

Rytoj Šiaulių miesto savivaldybės stadione savo pirmąsias rungtynes turnyre sužais ir Lenčnos “GKS Gornik” komanda iš Lenkijos. Ekipa 16 val. jėgas išmėgins su Rygos futbolo mokyklos auklėtinėmis. 

Tuo tarpu sekmadienį Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda dėl “Amber Cup” turnyro trofėjaus 12 val. kausis su “GKS Gornik” vienuolike.

gintra-turnyras-ambercup-NEW-big

Bendraukime