NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Šiauliuose antrus metus iš eilės vyks tarptautinis moterų futbolo klubų turnyras „Amber Cup“

Liepos 22 – 24 dienomis Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione susirinkę žiūrovai turės progą išvysti aukščiausio lygio moterų futbolo kovas. UEFA moterų Čempionių lygos atrankos varžyboms besirengianti Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda tarptautiniame moterų futbolo klubų turnyre „Amber Cup“ išmėgins jėgas su daugkartinėmis Latvijos čempionėmis – Rygos futbolo mokykla bei Lenkijos aukščiausios lygos klubu – Lenčnos „GKS Gornik“.

Antrus metus iš eilės „Gintros-Universiteto“ klubo organizuojamame turnyre visos komandos sužais po vienerias rungtynes tarpusavyje ir taip išsiaiškins nugalėtoją. Visi susitikimai vyks Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione, o žiūrovai aukščiausio lygio moterų futbolu galės mėgautis nemokamai.

Kaip ir pernai, šiemet turnyre sutiko dalyvauti pajėgiausia kaimyninės Latvijos ekipa – šalies pirmenybių favoritė Rygos futbolo mokykla, kuri taip pat kaip ir „Gintra-Universitetas“ ruošiasi atsakingoms UEFA moterų Čempionių lygos atrankos varžyboms. „Amber Cup“ turnyras komandoms turėtų tapti puikia generaline repeticija prieš svarbiausias sezono kovas. Tuo tarpu „Gornik“ klubas iš Lenkijos turnyre dalyvaus pirmąjį kartą ir pakeis pernai besivaržiusią Bobruisko „Bobruichanka“ komandą iš Baltarusijos. Nors „GKS Gornik“ klubas UEFA varžybose nedalyvauja, klubas intensyviai ruošiasi itin aukšto lygio Lenkijos moterų futbolo čempionatui. Klubo vadovai ilgai nedvejoję sutiko dalyvauti „Amber Cup“ turnyre, o sulaukę svetingo pasiūlymo surengti pasirengimo čempionatui stovyklą Šiauliuose taip pat maloniai nustebo ir atvyko į Saulės miestą dar prieš savaitę iki turnyro pradžios.

„Amber Cup“ turnyro tvarkaraštis:

Liepos 22 d. (Šiaulių miesto savivaldybės centrinis stadionas)

18:00 Šiaulių „Gintra-Universitetas“ (Lietuva) – Rygos „Rigas futbola skola“ (Latvija)

Liepos 23 d. (Šiaulių miesto savivaldybės centrinis stadionas)

16:00 Rygos „Rigas futbola skola“ (Latvija) – Lenčnos „GKS Gornik“ (Lenkija)

Liepos 24 d. (Šiaulių miesto savivaldybės centrinis stadionas)

12:00 Šiaulių „Gintra-Universitetas“ (Lietuva) – Lenčnos „GKS Gornik“ (Lenkija).

gintra-turnyras-ambercup-NEW-big

Bendraukime