NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” triumfavo moterų taurės turnyro finale

Birželio 19 dieną Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione Vilniuje įvyko ilgai lauktas moterų taurės turnyro finalas. Lietuvos čempionės Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės stadione susirinkusiems žiūrovams bei rungtynes stebėjusiems tiesiogiai per internetinę televiziją padovanojo tikrą įvarčių fiestą.

Galingai rungtynes pradėjusios šiaulietės 10:0 (7:0) sutriuškino Kauno “LSU-Žaros” vienuolikę ir virš galvų kėlė apgintą nugalėtojų titulą.

“Gintra-Universitetas” šiose rungtynėse į priekį išsiveržė jau pirmą rungtynių minutę – kauniečių baudos aikštelėje kilusia sumaištimi pasinaudojo Tatjana Kozyrenko – 1:0. Prabėgus dar dešimčiai minučių įvarčiai pasipylė lyg iš gausybės rago – tiksliu smūgiu galva varžovių vartininkę nuginklavo Rasa Imanalijeva, po dviejų minučių trečią įvartį “smeigė” Zenatha Coleman, o intrigą šiose rungtynėse palaidojo pirmojo įvarčio autorė T.Kozyrenko – 4:0.

Antrajame kėlinyje šiaulietės ir toliau dominavo aikštėje, o varžovės neturėjo ką prieš pastatyti. Finalinis rungtynių arbitro švilpukas užfiksavo įtikinamą “Gintros-Universiteto” pergalę – 10:0

“Gintrai-Universitetui” įvarčius pelnė: T.Kozyrenko – 3, Z.Coleman ir R.Imanalijeva po – 2, S.Veličkaitė, K.Zabolotnaja ir S.Vanagaitė po 1.

Komentuodamas susitikimą vyriausiasis komandos treneris Rimantas Viktoravičius sakė, jog trofėjų iškovoti visuomet smagiau, nei laimėti eilines čempionato rungtynes, tačiau treneris pripažino, kad iš varžovių tikėjosi rimtesnio pasipriešinimo.

“Po pastarųjų rungtynių su “LSU-Žaros” komanda čempionate, kurios mums klostėsi sunkokai tikėjausi, jog kažko panašaus galime laukti ir šiandien, todėl įspėjau auklėtines, kad lengva nebus, juolab, kad taurės finale viskas sprendžiasi iš vienų rungtynių ir progos pasitaisyti čia jau niekas nebeduoda. Pagrindinis mūsų uždavinys buvo kuo greičiau pelnyti įvarčius ir atsikratyti įtampos, kuri užgultų mūsų pečius, jeigu atsidaryti įvarčių sąskaitos nepavyktų ilgesnį laiką. Žinoma, džiaugiamės, kad pavyko apginti čempionių titulą ir į trumpas atostogas išeiti pakilios nuotaikos”, – reziumavo treneris.

“Gintra-Universitetas” išeina trumpoms atostogoms iki liepos 4 dienos. Tuomet prasidės intensyvus pasiruošimo ciklas UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrui.

DSCF5599maz DSCF5650maz

DSCF5602maz DSCF5651maz

Bendraukime