NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” čempionato starte pamokė lygos debiutantes

Balandžio 17 dieną startavo 2016 m. Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybės. Šalies čempionių titulą ginančios Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės pirmose rungtynėse egzaminavo lygos debiutantę “ŠSG-FA-Akmenės SC” komandą.

Jaunosios futbolininkės kiek įmanydamos priešinosi tituluotoms varžovėms, tačiau jėgos nebuvo lygios ir “Gintra-Universitetas” šventė užtikrintą pergalę 10:0 (4:0).

Po rungtynių vyriausiasis Lietuvos čempionių treneris Rimantas Viktoravičius sakė, kad auklėtinėms prieš susitikimą buvo keliamas tikslas ne kuo daugiau įmušti, o  žaisti tikslų, kokybišką, kombinacinį futbolą stengiantis išvengti techninio broko.

Paklaustas apie aukščiausioje lygoje debiutuojančias varžoves strategas neabejojo, kad šiai jaunai komandai dar trūksta susižaidimo, tačiau treneris patikino, kad ateityje ši jauna ir ambicinga komanda gali pridaryti didelių problemų ne vienam priešininkui. 

“Gintrai-Universitetui” įvarčius pelnė: R.Imanalijeva – 3, S.Vanagaitė – 3, S.Veličkaitė, D.Gailevičiūtė,  K.Ragauskatė ir I.Venskevičiūtė po 1.

Video komentarą rasite Video galerijoje.

DSCF3646m DSCF3648m

DSCF3674maz DSCF3685m

Bendraukime