NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” dalyvaus “Runway Run 2016” bėgime

Balandžio 2 dieną Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje vyks vienas unikaliausių bėgimų Lietuvoje “Runway Run 2016”, skatinantis laisvalaikį praleisti fiziškai aktyviai. Prie šios iniciatyvos antrus metus iš eilės prisidės ir Šiaulių “Gintros-Universiteto” klubas.

Bėgimas vyks Šiaulių karinio aerodromo kilimo-tūpimo taku. Ši unikali bėgimo vieta dalyviams suteikia papildomo entuziazmo ir adrenalino, juk čia pat kiekvieną dieną kyla ir leidžiasi Lietuvos Karinių oro pajėgų orlaiviai, kartu su NATO oro policijos misiją vykdančiais sąjungininkų orlaiviais.

Šis bėgimas skirtas paminėti 12 – ąsias įstojimo į NATO aljansą metines, o jo dvasia persismelkusi bendrumo ir vienybės jausmu. Kartu su Lietuvos kariais, bėgs mūsų sąjungininkai, organizacijos, sporto klubai, mokymo įstaigos, pavieniai entuziastai ir visi norintys nuo jauniausio iki vyriausio. Bėgimo metu Kilimo tūpimo takas nusispalvina nacionalinės atributikos spalvomis ir veda finišo link. Bėgimo distancija – 3000 metrų. Atstumą įveikti galima bėgant ar einant, svarbiausia – kartu ir viena kryptimi.

Kiekvienas užsiregistravęs ir sėkmingai įveikęs distanciją bus apdovanotas unikaliu Lietuvos Karinių oro pajėgų bėgimo „Runway Run 2016“ suvenyru bei pavaišintas kariška arbata ir koše. Ir žinoma, nei vienas karinis renginys neįvyksta be karinio orkestro pasirodymo!

Tikslinė informacija:

Data : 2016 balandžio 2 diena;

Vieta: Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazė (Įėjimas per senąjį automobilių turgų);

Laikas: vartai atsidaro 10.00 val.;

Karinė ekspozicija: nuo 10.00 val.;

Registracija: nuo 10.00 iki 11.15 val. (iš anksto neužsiregistravusiųjų);

Išvykimas į starto vietą: nuo 11.00 iki 11.50 val.;

Startas: 12.00 val.;

Renginio pabaiga: 15.00 val.

 

Bendraukime