NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Lietuvos čempionės iš Estijos parsivežė sidabro medalius

Kovo 19 – 20 dienomis Estijoje, Pernu mieste vyko Baltijos šalių moterų futbolo klubų draugiškas turnyras, kuriame dalyvavo ir Lietuvos čempionė Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda.

Turnyrą dvejomis užtikrintomis pergalėmis pradėjusioms Šiaulių miesto ekipos futbolininkėms antrosios dienos paskutinėse rungtynėse pristigo jėgų, todėl teko pripažinti varžovių pranašumą bei tenkintis antrąja vieta.

Pirmose antrosios turnyro dienos rungtynėse Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės po atkaklios kovos 1:0 (0:0) palaužė Rygos futbolo mokyklos žaidėjas, o antrajame susitikime 1:3 (0:1) nusileido šeimininkei Pernu “Parnu JK” komandai, kuri tapo turnyro nugalėtoja.

Pirmose rungtynėse “Gintrai-Universitetui” lemiamą įvartį iš daugiau nei 20 metrų puikiu tolimu smūgiu į viršutinį vartų kampą pelnė Dovilė Gailevičiūtė. Kitose rungtynėse vienintelį kartą varžovių vartininkę pavyko nuginkluoti klubo legionierei Tatjanai Kozyrenko.

Vyriausiasis komandos treneris R.Viktoravičius bendrai komentuodamas visą šio turnyro eigą džiaugėsi, kad jame daugiau laiko įrodyti savo galimybes turėjo jaunosios komandos futbolininkės, o taip pat treneris liko patenkintas ir vyresnių komandos žaidėjų pademonstruota valia ir nusiteikimu.

“Didžiajai daliai komandos žaidėjų šiandien buvo 12 rungtynės per 20 pastarųjų dienų. Maniau, kad merginos šiandien atrodys kur kas prasčiau ir net nesitikėjau, jog sutelkusios paskutines jėgas pademonstruos tokį gerą, kokybišką futbolą. Didžiuojuosi savo auklėtinėmis, kurios parodė valią, kovingumą ir profesionalų požiūrį į rungtynes. Dabar merginos tikrai nusipelnė kelių dienų poilsio, kurių metu galės atstatyti kūnus į normalią kondiciją”, – sakė treneris.

“Žinoma, truputį gaila, kad kontroliuodami žaidimą padarėme kelias grubias klaidas už kurias paskutinėse turnyro rungtynėse susimokėjome įvarčiais į mūsų vartus. Praleidus du įvarčius buvome priversti atakuoti ir bandyti išlyginti rezultatą, nes lygiųjų būtų pakakę tapti turnyro nugalėtojomis. Kai pavyko sušvelninti rezultatą pajutome, kad galime įmušti dar kartą, tačiau vienos kontratakų metu praleidome trečiąjį įvartį”, – paskutiniąsias turnyro rungtynes komentavo R.Viktoravičius.

Bendraukime