NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

„Gintra-Universitetas” artėjančių švenčių proga pasveikino Ringuvos specialiosios mokyklos auklėtinius

Didžiosios metų šventės jau šią savaitę atkeliaus į visų mūsų namus, o kad šventinė nuotaika pasibelstų ir į viešųjų įstaigų duris pasirūpino Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda.

Gruodžio 21 –os dienos popietę Lietuvos čempionės nešinos kalėdinėmis dovanėlėmis bei oficialiais klubo šalikais ir futbolo kamuoliu keliavo į Ringuvos specialiąją mokyklą, pasveikinti ir aplankyti ten besimokinančių specialios priežiūros reikalaujančių vaikų.

Vos išvydę futbolininkes vaikai smalsiai šypsojosi ir nekantriai laukė dovanų. Tiesa, dėl jų Ringuvos mokyklos auklėtiniams dar teko paplušėti – atsakyti į keletą paruoštų klausimų apie futbolą. Su šiomis užduotimis puikiai susitvarkė ne tik berniukai, bet ir mergaitės. Teisingai į klausimus atsakiusiems auklėtiniams klubo direktorius Mantas Radavičius įteikė oficialius klubo šalikus ir pagrindinį prizą – futbolo kamuolį. Kiekvienas auklėtinis sulaukė ir saldžių staigmenų.

Atsidėkodami už dovanas vaikai „Gintros-Universiteto“ ekipos merginas pakvietė prie šventinio stalo puodeliui arbatos su pyragu. Šventinėje atmosferoje merginos aktyviai bendravo su vaikais, o pastarieji džiaugėsi turėdami progą užmegzti pažintis su sportininkėmis, kurias nuolat mato per mokyklos langą besitreniruojančias ir žaidžiančias rungtynes visai šalia Ringuvos mokyklos esančiame stadione.

Ringuvos mokyklos auklėtiniai taip pat neliko skolingi ir įteikė asmenines dovanas kiekvienai „Gintros-Universiteto“ žaidėjai. Visos futbolininkės gavo pačių auklėtinių rankomis darytus angeliukus. Maloniai pabendravusios ir pajuokavusios merginos kartu su mokyklos auklėtiniais įsiamžino bendroje nuotraukoje ir pažadėjo juos aplankyti kitų švenčių metu.

DSCF2283 DSCF2291

DSCF2300 DSCF2319

DSCF2325 DSCF2346

DSCF2367 DSCF2383

DSCF2314 DSCF2307

Bendraukime