NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

„Gintra-Universitetas“ dalyvaus prestižiniame Europos uždarų patalpų turnyre Vokietijoje

2016 –uosius metus Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda pradės netradiciškai. Lietuvos čempionių rezultatai pastaraisiais metais Europos fronte neliko nepastebėti ir davė vaisių. „Gintra-Universitetas“ dar prieš didžiąsias metų šventes sulaukė kvietimo iš Vokietijos dalyvauti viename prestižiškiausių Europos moterų futbolo klubų uždarų patalpų turnyre Potsdame.

Kasmetiniame turnyre dėl nugalėtojų titulo varžysis aštuonios pajėgios ekipos iš skirtingų Europos šalių. Be „Gintros-Universiteto“ turnyre taip pat dalyvaus čempionių titulą ginanti šeimininkė Potsdamo FFC „Turbine“ (Vokietija), Budapešto MTK (Vengrija), Berno „Young Boys“ (Šveicarija), Sankt Pelteno „St. Polten“ (Austrija) bei nuolatinės UEFA moterų Čempionių lygos dalyvės – Berumo „Stabaek IF“ (Norvegija), Glazgo „Glasgow City“ (Škotija) ir daugkartinės Čekijos čempionės Prahos „AC Sparta“ (Čekija) futbolininkės.

Pastarosioms „Gintros-Universiteto“ komanda turėtų kelti ne pačius šilčiausius prisiminimus. 2014 – ųjų metų UEFA moterų Čempionų lygos šešioliktfinalyje čekės savo žiūrovų akivaizdoje po dramatiškos kovos ir baudinių serijos krito prieš „Gintros-Universiteto“ merginas, kurios žengė į ketvirtfinalį.

Kone kiekvienoje turnyre dalyvausiančioje komandoje yra bent kelios nacionalinės šalies rinktinės garbę ginančios atstovės.

Varžybos bus žaidžiamos ant dirbtinės žolės dangos, o vienas kėlinys truks 12 minučių. Turnyro dalyvės bus suskirstytos į du pogrupius po 4 komandas ir savo grupėje sužais tris susitikimus. Tuomet, pagal užimtą poziciją savo grupėje komandos susitiks su kitos grupės atstovais principu „1 prieš 4“, „2 prieš 3“ ir t.t. Atkrintamųjų varžybų nugalėtojos keliaus tiesiai į pusfinalį, pralaimėjusios ekipos kovos dėl 5-8 vietų.

Tradicinis turnyras Potsdamo MBS arenoje, talpinančioje per 2 tūkstančius žiūrovų, vyks sausio 9 – 10 dienomis.

turnyras Vokietijoje

Bendraukime