NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

„Gintros-Universiteto“ komanda pasveikinta ir Šiaulių apskrities futbolo uždarymo ceremonijoje

Prabėgus vos kelioms dienoms po Vilniuje vykusios iškilmingos 2015 m. Lietuvos futbolo apdovanojimų ceremonijos „Gintros-Universiteto“ komanda gruodžio 8 –ąją keliavo į Šiaulių areną, kur vyko Šiaulių apskrities futbolo federacijos (ŠAFF) apdovanojimų šventė.

Įžangine kalba renginį pradėjo ŠAFF prezidentas Saulius Lesnickas. Buvęs profesionalus futbolininkas pasveikino visas įvairiuose čempionatuose žaidusias ekipas ir apžvelgė ateities perspektyvas. Kaip vieną svarbiausių uždavinių ateinančiais metais S.Lesnickas įvardino futbolo infrastruktūros gerinimą.

Apdovanojimų ceremoniją, kaip ir pridera renginio vedėjai pradėjo nuo merginų pasveikinimo. Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda buvo pasveikinta su jau keturioliktą kartą klubo istorijoje iškovotu šalies čempionių titulu, salės ir uždarų patalpų nugalėtojų vardais bei pirmąja vieta tarptautiniame „Amber Cup“ turnyre ir trečiąją – turnyre Romoje.

Kiekvieną „Gintros-Universiteto“ merginą sveikino ir po rožę įteikė renginyje svečiavęsis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) direktorius Edvinas Eimontas. Tuo tarpu geriausios 2015 m. sezono „Gintros-Universiteto“ žaidėjos trofėjus atiteko Simonai Veličkaitei.

DSCF1940 DSCF1947

DSCF1951 DSCF1954

DSCF1975 DSCF1978

DSCF1994 DSCF1981

DSCF1985 DSCF1995

DSCF1999 DSCF2001

Bendraukime