NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Pasirengimo ciklas pradėtas pergale Rygoje

Nors Šiaulių “Gintros-Universiteto” komandos sudėtis dar tik pradedama formuoti ateinančio sezono kovoms, Lietuvos čempionės jau sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes šiais metais.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtines pergalingai pradėjo Naujuosius metus – Rygoje 3:1 (0:0) buvo palaužta Rygos futbolo mokykla.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: R.Jonušaitė, D.Gailevičiūtė, G.Toropovaitė po 1.

Šiaulietės antrojo kėlinio pradžioje buvo atsidūrusios besivejančių vaidmenyje – už klaidą gynyboje aikštės šeimininkės nubaudė įvarčiu – 0:1.

Tiesa, mūsiškės po praleisto įvarčio nesutriko ir praėjus vos kelioms minutėms po tikslaus Rimantės Jonušaitės smūgio išlygino rezultatą – 1:1.

Neilgai trukus lietuvaitės išsiveržė į priekį – smūgiu į “devyniukę” nuo maždaug 18 metrų pasižymėjo Dovilė Gailevičūtė.

Pergalę Šiaulių miesto komandai užtikrino trečiasis įvartis, kurį pelnė Gabija Toropovaitė po kurio ji dėkojo situaciją sukūrusiai Meidai Prosevičiūtei.

Šiose rungtynėse savo šansą pasirodyti vilkint čempionių aprangą turėjo nemažai perspektyvių jaunųjų futbolininkių, o treneris džiaugėsi, kad auklėtinės galėjo pademonstruoti savo gebėjimus bei teigė, kad visos aikštėje pasirodžiusios žaidėjos savo žaidimu nenuvylė – priešingai, daugelis jų pademonstravo solidų žaidimą.

“Kol kas tik pradedame formuoti komandos sudėtį, todėl kontrolinėse rungtynėse dar nemažai remsimės ir jaunimu. Rygoje jaunosios žaidėjos tikrai nenuvylė, visos kovėsi tiek kiek joms leido galimybės, o kai kurios net gi viršijo lūkesčius. Tai išties džiugina, nes kaip žinome lygiai prieš metus tokioje pačioje sezono stadijoje galime sakyti atradome ir Rimantę Jonušaitę. Būtent sezono pasirengimo cikle ji “užsikabino” pagrindinėje sudėtyje, o vėliau sugebėjo tapti tiek komandos, tiek ir apskritai visos Lietuvos moterų futbolo A lygos rezultatyviausia žaidėja. Todėl visas jaunąsias žaidėjas noriu padrąsinti nebijoti imtis iniciatyvos aikštėje, parodyti ką jos gali, o klaidos yra neišvengiama žaidimo dalis, iš jų ir mokomės” , – skatindamas jaunąsias futbolininkes po mačo kalbėjo treneris.