NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Gargžduose “Gintra-Universitetas” smaginosi “hat-trickais”

Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionate trečiadienį susitiko dvi iki šiol pirmenybėse dar nepralaimėjusios komandos – Gargždų “Banga” bei Šiaulių “Gintra-Universitetas”.

Gargžduose vykusiame susitikime aikštėje absoliučiai dominavo Lietuvos čempionės, o rungtynių arbitro švilpukas paskelbė apie šiauliečių pergalę rezultatu 9:0 (3:0).

Rungtynėse buvo užfiksuoti du “Gintros-Universiteto” atstovių “hat-trickai”. Vieną iš jų į savo asmeninę žaidėjos biografiją “įštampavo” su 7 įvarčiais kol kas rezultatyviausių A lygos žaidėjų sąrašo viršūnėje esanti Rimantė Jonušaitė, tuo tarpu antrąjį pelnė brazilė Kelen Bender.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: R.Jonušaitė ir Kelen Bender po 3, S.Veličkaitė, D.Gailevičiūtė ir N.Vilakazi po 1.

Sudėtis: G.Kaselytė, V.Neverdauskaitė, Karen Bender (46′ min. N.Vilakazi), A.Mikutaitė (68′ min. P.Sarkanaitė), S.Karasiovaitė, S.Veličkaitė, D.Gailevičiūtė, A.Pilipenka, I.Freitas, Kelen Bender, R.Jonušaitė.

Prieš šį susitikimą komandos į aikštės centrą žengė būdamos vienodoje situacijoje žvelgiant į padėtį turnyrinėje lentelėje – abi turėjo po dvi pergales ir nebuvo patyrusios nesėkmių.

Nors mačas vyko Gargžduose aikštėje nuo pirmųjų minučių šeimininkavo viešnios iš Šiaulių. Tiesa, gargždiškėms gan ilgai pavyko atsilaikyti išsaugant savo vartus “sausus”. Ledus pavyko pralaužti tik sužaidus daugiau nei pusę pirmojo kėlinio, kai 28 -ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Kelen Bender – 1:0.

Pelnytas įvartis “užvedė” “Gintros-Universiteto” futbolininkes. Jau po trijų minučių pirmąjį savo įvartį šiame mače pelnė R.Jonušaitė, o prabėgus dar keletai akimirkų pastaroji dar kartą nuginklavo varžovių vartininkę – 3:0.

Antroje rungtynių dalyje Lietuvos čempionės neatsipalaidavo ir toliau demonstravo aukštą žaidimo spartą. Paskui šiaulietes nebespėjusios aikštės šeimininkės ėmė traukti iš tinklo vieną kamuolį po kito. 54 -ąją minutę pasižymėjo Dovilė Gailevičiūtė, o 57 -ąją “hat-tricką” užfiksavo R.Jonušaitė – 5:0.

Tai dar nebuvo įvarčių lietaus pabaiga. Įpusėjus kėliniui du greitus įvarčius pelnė Kelen Bender, kuri taip pat užfiksavo pirmąjį savo šio sezono “hat-tricką”.

Pirmuoju įvarčiu vilkint “Gintros-Universiteto” aprangą pasižymėjo komandos naujokė Nothando Vilakazi, kuriai tuo pačiu tai buvo ir pirmosios rungtynės Lietuvos moterų A lygoje.

Susitikimą “uždarė” pirmasis šiame sezone Simonos Veličkaitės įvartis 90 -ąją mačo minutę, po kurio nuaidėjo finalinis arbitro švilpukas – 9:0.

Dėl patirtos čiurnos traumos šiose rungtynėse vis dar negalėjo debiutuoti kita komandos naujokė iš Pietų Afrikos Respublikos – Jermaine Seoposenwe. Tikimasi, kad ji tai padaryti galės jau šį savaitgalį.

Šeštadienį “Gintra-Universitetas” tęs intensyvų rungtynių maratoną Estijoje. Baltijos lygos rungtynėse mūsiškės Pernu mieste susitiks su vietos “Parnu JK” komanda. Susitikimo pradžia – 15:45 val. Tiesioginės rungtynių transliacijos adresu šeštadienį pasidalinsime “Gintros-Universiteto” socialinės paskyros “Facebook” “sienoje”.