NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” oficialiai sukirto rankomis su “Hummel”

Lietuvos moterų futbolo čempionė Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda partnerystę su sporto aprangos gamintoju “Hummel” įtvirtino bendradarbiavimo sutartimi.

“Hummel” būstinėje Kaune įvykusiame susitikime abiejų šalių atstovai sukirto rankomis ir padėjo parašus po sutartimi, kuri pažymės tęstinumą užtikrinantį sporto prekių gamintojo ir moterų futbolo klubo bendradarbiavimą.

“Gintros-Universiteto” futbolininkės jau spėjo išbandyti “Hummel” aprangos kokybę ir įsitikinti, kad tai aukščiausio lygio gaminiai, kurie ne tik užtikrina pilnavertį komfortą rungtyniaujant, be taip pat yra išskirtinio, akiai patrauklaus dizaino. Su šiuo prekiniu ženklu pažymėtais marškinėliais šiaulietės visą praėjusį sezoną žaidė Lietuvos A lygos čempionate, Baltijos lygoje bei UEFA moterų Čempionių lygos turnyre. 

Geriausia 2018 metų Lietuvos futbolininke pripažinta Šiaulių klubo gynėja Vestina Neverdauskaitė tikino, kad tai apskritai viena patogiausių sportinių aprangų, kuria jai teko vilkėti.

“Po kiekvieno sezono kartu su klubo vadovais aptariame ne tik rezultatus, bet ir kitus svarbius su mūsų kasdienybe susijusius dalykus. Sportinė apranga, avalynė, inventorius – labai svarbūs elementai tiek treniruočių procesui, tiek ir varžyboms, todėl pasibaigus metams išsakome savo nuomones apie jų kokybę, patogumą. Dizainą galima įvertinti vos tik ją gavus į rankas, tačiau aprangos kokybė ir patogumas pasimato tik po kurio laiko. “Hummel” apranga mus nustebino ne tik savo dizainu, ryškiomis, nenusiplaunančiomis spalvomis, bet ir absoliučiai išskirtiniu komfortu”, – sportinės aprangos privalumus vardino Lietuvos rinktinės gynėja.

“Juokaudavome, kad jeigu sportinė apranga graži, tai tikriausiai bus nepatogi, bet šį kartą tai nepasitvirtino. Galiu drąsiai teigti, kad tai viena geriausių aprangų su kuria man teko žaisti”, – šypsojosi V.Neverdauskaitė.

“Gintros-Universiteto” ir “Hummel” bendradarbiavimas paremtas ne tik šio sportinių prekių gamintojo aprangos vilkėjimu, bet ir kitomis veiklomis.

Jau praėjusių metų gruodį “Gintra-Universitetas” pristatė savo atributikos ir suvenyrų asortimentą, kurį nuo šiol galima rasti ne tik oficialioje klubo svetainėje, bet ir prekybos centro “Saulės miestas” 2 -ame aukšte įsikūrusioje “Hummel” parduotuvėje. Prieš pat Naujuosius metus prie įėjimo atsirado ir “Gintros-Universiteto” vartininkės Gretos Kaselytės dirbtinė kopija kviečianti užsukti į šią parduotuvę. 

“Hummel” praėjusį sezoną aktyviai prisidėjo ir prie “Gintros-Universiteto” rungtynėms kuriamos papildomos renginio vertės žiūrovui formavimo. Į stadioną atvykę žiūrovai turėjo progas laimėti vertingų prizų, kurie nudžiugino ne vieną futbolo aistruolį.

Jau netrukus prasidėsiančiame naujajame sezone “Gintra-Universitetas” minės 20 -ies metų klubo jubiliejų, o jo vadovas Gintaras Radavičius pasidžiaugė, kad sezoną komanda pasitinka tokiu maloniu ir reikšmingu įvykiu.

“Malonu, kad dėmesys iš sportinių prekių gamintojo “Hummel” nėra skirstomas į vyrų ir moterų futbolą. Tai ta pati sporto šaka, tas pats inventorius, tie patys kokybės standartai, todėl džiaugiamės, kad šiuo atveju esame vertinami vienodai. Stengsimės, kad “Hummel” kartu su “Gintra-Universitetu” Europoje išliktų pirmaujantys “brandai” ir ateinančiuose sezonuose, – kalbėjo klubo prezidentas.

Tuo, jog “Hummel” apranga ir toliau vilkės “Gintros-Universiteto” komandos žaidėjos džiaugėsi ir šios sportinės aprangos prekinio ženklo vadovas Artūras Krukis.

“Ši moterų komanda yra tikra mūsų šalies flagmanė. Ji garsina Lietuvos futbolą visoje Europoje, jau kelerius metus iš eilės sugeba pasiekti puikių rezultatų UEFA moterų Čempionių lygoje, kur varžybų lygis labai aukštas. Lygiuojamės į geriausius ir tikimės, kad ši bendradarbiavimo sutartis bus mūsų sėkmingo bendro ilgalaikio kelio pradžia”, – vieningu siekiu užbaigė A.Krukis.

hummel3
hummel
20190123_132254

 

 

Bendraukime