NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” sutriuškino Farerų salų klubą ir tęsia kovą dėl kelialapio į pagrindinį etapą (VIDEO komentarai, įvarčiai)

Itin svarbią pergalę UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyro 9 -oje grupėje iškovojo Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda. Antrose atrankos rungtynėse Lietuvos čempionės 7:0 (2:0) sutriuškino Eidžio “EBS/Skala” ekipą iš Farerų salų ir iškovojusios pergalę tęsia kovą dėl pagrindinio tikslo – kelialapio į pagrindinį UEFA moterų Čempionių lygos turnyrą.

Šiaulietės pirmose atrankos rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1 su Espo “Honka” klubu iš Suomijos. Po dviejų rungtynių mūsiškių sąskaitoje 4 taškai. Tokį patį taškų kraitį yra surinkusios ir suomės, kurios 5:0 sumindė Sofijos “FC NSA” vienuolikę iš Bulgarijos, su kuria paskutiniajame ture ginklus surems “Gintra-Universitetas”. 

Praėjusiose rungtynėse traumą patyrė viena “Gintros-Universiteto” lyderių Jelena Čubrilo, tad Rimantui Viktoravičiui startinėje sudėtyje teko ieškoti pamainos. Į serbės vietą šiose rungtynėse stojo moldavė Carolina Tabur.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: I.Freitas (55′, 65′, 73′ min.) – 3, L.W.Smeda (5′ min.), A.Alekperova (22′ min.), C.Tabur (59′ min.), N.Baham (82′ min.) po 1.

Sudėtis:

“Gintra-Universitetas”: G.Kaselytė, V.Neverdauskaitė, L.Hudchanka, A.Filenko, D.Gailevičiūtė, N.Baham (83′ min. L.Rogačiova), A.Alekperova, L.W.Smeda, S.Veličkaitė, C.Tabur (73′ min. A.Mikutaitė), I.Freitas.

“Gintra-Universitetas” šiose rungtynėse į priekį įsiveržė labai anksti – jau 5 -ąją susitikimo minutę kamuolį į varžovių vartus pasiuntė praėjusių rungtynių didvyre tapusi Leandra Wiloma Smeda. R.Viktoravičiaus auklėtinės siekdamos pergalės kuo didesniu įvarčių skirtumu skubėjo traukti kamuolį iš vartų ir nešė jį į aikštės centrą. 

Farerų salų futbolininkės žaidė susispaudusios baudos aikštelėje, tarsi degtukų dėžutėje. Nepaisant to aikštės šeimininkės ieškojo būdų antrą kartą nuginkluoti varžovių vartininkę ir tai pavyko 22 -ąją mačo minutę, kai tolimą smūgį iš kairės kojos paleidusi Ana Alekerpova po akimirkos jau buvo komandos draugių glėbyje – 2:0. Iki pertraukos šiaulietėms pasiekti trečiojo įvarčio nebe pavyko. 

Vos prasidėjus antrajam kėliniui vaizdas aikštėje nepasikeitė. “Gintra-Universitetas” ir toliau “dusino” varžoves jų aikštės pusėje. Totalinę persvarą pavyko paversti įvarčiu 55 -ąją minutę – pirmą savo įvartį atrankos turnyre pelnė pagrindinė Lietuvos klubo puolėja iš Brazilijos Isadora Freitas – 3:0. Prabėgus vos 4 minutėms dar vieną dūrį į fareriečių vartus smeigė Carolina Tabur – 4:0.

Uraganinį puolimą po pertraukos demonstravusios gintrietės ir toliau nemažino apsukų – dar po kelių minučių savo dublį tiksliu smūgiu pelnė I.Freitas – 5:0. Čia pat krito ir šeštasis įvartis, “hat-trick’ą” įsirašė I.Freitas – 6:0. Lietuvos čempionės tęsė varžovių kančias ir 82 -ąją rungtynių minutę pasižymėjo amerikietė Noel Baham – 7:0. Finalinis teisėjos švilpukas užfiksavo daugiau nei užtikrintą atrankos turnyro šeimininkių pergalę – 7:0.

Lemiamas trečiąsias rungtynes “Gintra-Universitetas” žais rugpjūčio 13 -ą dieną, pirmadienį 18 val. Alytaus miesto stadione. Šiauliečių varžovėmis bus Sofijos “FC NSA” ekipa.

R.Viktoravičiaus komentaras:

I.Freitas komentaras:

Įvarčiai:

 

Bendraukime