NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Netradicinėje Salduvės progimnazijos šventėje “Gintra-Universitetas” užkariavo auklėtinių simpatijas (FOTO)

“Gintra, Gintra, Gintra!”, – audringi palaikymo šūksniai dar net neprasidėjus rungtynėms tarp Šiaulių Salduvės progimnazijos futbolo rinktinės ir Šiaulių “Gintros-Universiteto” merginų aidėjo mokyklos stadiono teritorijoje.

Tiesa, labiausiai atvykusias viešnias palaikė pradinių klasių jaunieji piliečiai, tuo tarpu vyresnėliai, kuriems jau į kraują įaugusi meilė savajai mokyklai sirgo už saviškius.

Salduvės progimnazijoje trečiadienį vyko netradicinė “Meno ir sporto sintezė Salduvėje” šventė. Mokyklos atstovai siekdami kuo įvairiapusiškiau užpildyti dienos programą į ją įtraukė ir parodomąsias futbolo rungtynes, o iššūkį priėmė Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionės.

Aplink stadioną būriavosi šimtai vaikų, kurių palaikymo šūksniai neleido atsipalaiduoti esantiems aikštėje. Nors “Gintros-Universiteto” futbolininkės labai greitai išsiveržė į priekį (2:0) ir buvo galima manyti, kad šiose rungtynėse ypatingos intrigos žiūrovai nesulauks, vietinių palaikomi “salduviečiai” ėmė demonstruoti kovingumą ir pelnę 5 įvarčius be atsako atsidūrė priekyje 5:2.

Tokio rungtynių eigos pokrypio nesitikėjusios merginos po šalto dušo ėmė žaisti aktyviau ir iki pertraukos rezultatą sušvelnino – 5:6.

Antrajame kėlinyje iki pat paskutinių minučių aikštėje virė nuožmi kova, o pabaigoje abi komandos darė viską, kad išplėštų pergalę. Didesnę patirtį futbole sukaupusios “Gintros-Universiteto” žaidėjos likus porai minučių sužaidė užtikrinčiau ir šventė pergalę rezultatu 12:10.

Komandos po rungtynių įsiamžino bendroje nuotraukoje, o “Gintros-Universiteto” komanda už aktyvią socialinę veiklą ir ilgalaikę partnerystę su Šiaulių Salduvės progimnazija sulaukė padėkos bei saldžių dovanėlių.