NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

A lygos starte – čempioniškas žaidimas ir užtikrinta pergalė

2018 metų Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybes čempionių titulą nuo pat 2005 -ųjų metų sėkmingai ginanti Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda jau pirmajame ture pademonstravo, kad ir šiame sezone kitų tikslų nėra – tik čempionių titulas.

“Gintros” futbolininkės Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos stadione 3:0 (2:0) nugalėjo Kauno “Kauno Žalgirio” vienuolikę ir įsirašė pirmuosius tris taškus.

Įvarčiai: A.Mikutaitė (4′ min.), L.Gudčenko (8′ min.) ir J.Čubrilo (56′ min.) po 1.

“Gintros-Universiteto” sudėtis: Greta Kaselytė, Vestina Neverdauskaitė, Samanta Karasiovaitė, Algimantė Mikutaitė, Marija Čubrilo, Simona Veličkaitė, Liuba Gudčenko, Dovilė Gailevičiūtė, Paulina Sarkanaitė, Lolita Žižytė, Jelena Čubrilo.

Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis šiaulietės pasiuntė “Kauno Žalgirio” futbolininkes į nokdaudą – 4 -ąją ir 8 -ąją susitikimo minutėmis dviems įvarčiais aikštės šeimininkes nubaudė A.Mikutaitė ir L.Gudčenko – 2:0. Nors viešnios dar pirmajame kėlinyje turėjo kelias realias progas įtvirtinti pranašumą to padaryti nepavyko ir įvykius teko nukelti į antrą susitikimo dalį.

Antrasis kėlinys prasidėjo ne taip intensyviai, kaip rungtynių pradžia, bet ilgai netrukus “Gintrai-Universitetui” pavyko įtvirtinti persvarą. J.Čubrilo pelnė trečiąjį mūsiškių įvartį – 3:0. Per likusį laiką komandoms jau nepavyko pasižymėti ir teisėjo švilpukas užfiksavo pirmąją šiauliečių pergalę 2018 metų A lygos sezone.

R.Viktoravičiaus komentaras:

“Ne viskas futbole atsispindi statistikos grafose, todėl šįsyk norėčiau pagirti Simoną, kuri visų rungtynių metu buvo aktyvi, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir sužaidė solidžiai. Šiandien mums pavyko gerai startuoti, tačiau vėliau sustojome. Vis tik reikia pripažinti, kad ir varžovės padarė išvadas po pralaimėjimo Žiemos taurės turnyro finale, kuris vyko taip pat šią savaitę ir pasirinko tinkamą taktiką. Neturėjome didelių plotų, erdvių, kur galėtumėme išnaudoti savo pranašumus, nes kaunietės žaidė sutankinusios gynybos liniją. Svarbiausia, kad pavyko išvengti galimo atsipalaidavimo po pakankamai lengvos pergalės trečiadienį ir įsirašyti pirmuosius tris taškus čempionate”, – kalbėjo treneris.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful