NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” sutriuškino kaunietes ir triumfavo Žiemos taurės turnyre

Trečiadienį Kaune vyko lemiamas Žiemos moterų futbolo taurės turnyro turas, kurio kaina buvo aiški – čempionių titulas.

Susitiko ekipos iki šiol nepatyrusios pralaimėjimo kartėlio ir tik šios rungtynės sprendė kas virš galvų kels šių metų Žiemos turnyro trofėjų. Liepojos klubą Baltijos lygoje sekmadienį sutriuškinusios Lietuvos čempionės pratęsė pergalingą žygį ir šiame turnyre bei 5:0 (2:0) nugalėjo Kauno “Kauno “Žalgirio” futbolininkes, kurios liko antros.

Įvarčiai: J.Čubrilo, L.Gudčenko, L.Žižytė, S.Veličkaitė ir D.Gailevičiūtė po 1.

“Gintros-Universiteto” sudėtis: Greta Kaselytė, Vestina Neverdauskaitė, Samanta Karasiovaitė, Algimantė Mikutaitė, Lolita Žižytė (Paulina Sarkanaitė), Anastasija Filenko, Simona Veličkaitė, Dovilė Gailevičiūtė, Liuba Gudčenko (Marija Čubrilo), Jelena Čubrilo.

Įvarčių sąskaitą šiame susitikime šiaulietėms po standartinės padėties atidarė J.Čubrilo. Neilgai trukus tikslų smūgį pridėjo baltarusė L.Gudčenko. Komandos į rūbinę patraukė viešnioms esant priekyje 2:0.

Po pertraukos L.Žižytė sudavė dar vieną smūgį varžovėms ir rezultatas tapo triuškinantis – 3:0. Per likusį laiką kaunietės jau neturėjo vilčių atkurti intrigos, o dar du S.Veličkaitės ir D.Gailevičiūtės įvarčiai sudėjo paskutinius taškus – 5:0.

Po šių, finalui prilygintų rungtynių buvo renkamos ir geriausios turnyro bei komandų žaidėjos.

Mažiausiai abejonių kilo dėl geriausios vartininkės nominacijos, kurią tradiciškai atsiėmė G.Kaselytė. Geriausios puolėjos titulas taip pat atiteko “Gintros-Universiteto” atstovei – J.Čubrilo. Tuo tarpu geriausia “Gintros-Universiteto” komandos žaidėja buvo pripažinta S.Karasiovaitė.

Vos po trijų dienų, penktadienį “Gintra-Universitetas” ir vėl vyks į Kauną, kur dar kartą stos į kovą su “Kauno Žalgirio” vienuolike. Tiesa, tai bus pirmojo 2018 metų Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato turo rungtynės.