NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Rimtą kovą davę danų kariškiai vis tik pripažino merginų pranašumą (VIDEO)

Praėjusiais metais merginų meistriškumu futbolo aikštėje galėjo įsitikinti olandai, tuo tarpu šį kartą “Gintros-Universiteto” futbolininkės pamokų davė NATO oro policijos misijos Danijos junginio komandai.

Tiesa, nors iš pradžių atrodė, kad Lietuvos čempionės šį susitikimą laimės pasismagindamos, antrajame kėlinyje teko gerokai paplušėti siekiant įrodyti pranašumą. Rungtynes “Gintra-Universitetas” laimėjo rezultatu 11:8 (7:3).

Pirmajame kėlinyje Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės pelnė greitus įvarčius ir netruko atitrūkti nuo varžovų – 4:1. Pirmosios dvidešimt minučių baigėsi merginoms esant priekyje 7:3.

Kai jau buvo galima pamanyti, kad šių rungtynių nugalėtojas beveik nebekelia abejonių danai ėmė prieštarauti šiai išankstinei prognozei. Po gražaus smūgio galva svečių iš Danijos deficitas ištirpo iki minimumo – 9:8.

Vis tik lemiamu metu šaltakraujiškai sužaidė į “Gintros-Universiteto” komandą sugrįžusi serbė Jelena Čubrilo, kuri pergudravo varžovų vartininką ir vėl leido šiek tiek lengviau atsikvėpti – 10:8. Galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Simona Veličkaitė, o finalinė sirena užfiksavo merginų pergalę – 11:8.

“Gintrai-Universitetui” įvarčius pelnė: J.Čubrilo – 4, N.Filenko ir S.Karasiovaitė po 2, L.Žižytė, V.Neverdauskaitė ir S.Veličkaitė po 1.

“Gintra-Universitetas” jau keletą metų palaiko glaudžius ryšius su NATO kariškiais, organizuoja draugiškas tarpusavio rungtynes, skatina nuolatinę abiejų organizacijų bendrystę.