NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Už 2% paramą “Gintra-Universitetas” dovanos klubo atributiką

Daugelis jau pradeda svarstyti kam gi skirti savo 2% gyventojų pajamų mokesčio dalį, o įvairios organizacijos kviečia tapti jų dalimi. Mes sakome: jei esate moterų, futbolo ir Šiaulių miesto aistruolis – turime Jums idealų kombinacinį pasiūlymą. Skirkite paramą daugkartinių Lietuvos čempionių Šiaulių “Gintros-Universiteto” moterų futbolo klubui ir tapkite oficialiu jo rėmėju.

Klubas atsidėkodamas už tinkamą pasirinkimą skelbia akciją, kuri simbolizuos “Gintros-Universiteto” ir Jūsų partnerystę!

  • Už 1 -ą užpildytą 2% anketos formą, skirtą “Gintros-Universiteto” klubui  – dovanosime oficialų klubo ženkliuką.
  • Už 3 užpildytas 2% anketos formas, skirtas “Gintros-Universiteto” klubui – dovanosime oficialų klubo šaliką + pikantišką 2017 metų kalendorių.

Kaip atsiimti prizus?

Asmuo užpildęs anketą, kurioje pažymi, jog savo 2% gyventojų pajamų mokesčio dalį skiria “Gintros-Universiteto” moterų futbolo klubui anketos (arba anketų, jeigu jų surinkta daugiau nei viena) kopiją (-as) turi atsiųsti el. paštu fkgintra@gmail.com. Klubo adiminstracija sulaukusi elektroninio laiško susisieks su Jumis dėl prizų atsiėmimo.

Kaip surinkti 3 ar daugiau anketų?

Formulė, kaip surinkti 3 ar daugiau anketų priklauso tik nuo Jūsų pačių. Pavyzdys: MANO anketa + Tėčio anketa + Draugo anketa = klubo šalikas + 2017 metų kalendorius.

Rekvizitai:

Futbolo klubas “Gintra”
Įmonės kodas: 193175596
Kontaktinis mob. tel. susisiekimui: 868733129 (Mantas).

gintra-2017-2procentai-A3-internetui

Bendraukime