NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” turnyrinės lentelės kaimynes įveikė antrajame kėlinyje

Nuaidėjus teisėjo švilpukui skelbiančiam pirmo kėlinio pabaigą rezultatas buvo lygus – 0:0, tačiau jau iškart po pertraukos Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda išsiveržė į priekį ir rungtynių kontrolę išlaikė iki susitikimo pabaigos.

Lietuvos čempionės moterų futbolo A lygos pirmenybių nukelto 12-ojo turo rungtynėse namuose 5:0 (0:0) įveikė artimiausias turnyrinės lentelės kaimynes Kauno “LSU-Žaros” futbolininkes ir iškovojo 15 -ą pergalę bei savo sąskaitoje dabar turi 45 taškus.

Tuo tarpu kaunietės patyrė ketvirtą nesėkmę ir žengia antroje vietoje su 33 taškais.

“Gintros-Universitetas” per penkiolika sužaistų rungtynių A lygos čempionate yra pelnęs jau 160 įvarčių. Iš jų net 40 yra pasižymėjusi Šiaulių ekipos legionierė Zenatha Coleman, kuri pagal šį rodiklį yra vienvaldė čempionato lyderė.

“Gintrai-Universitetui” įvarčius pelnė: T.Kozyrenko ir Z.Coleman po 2, R.Imanalijeva – 1.

Kitas A lygos rungtynes mūsiškės žais jau šį sekmadienį, rugsėjo 25 dieną Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione su ŠSG-FA-Akmenės SC ekipa. Susitikimo pradžia – 12 val.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful