NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Prieš išvyką į UEFA varžybas – tradicinis apsilankymas Kryžių kalne

Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda pratęsė gražią tradiciją ir prieš išvykdama į UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrą Airijoje aplankė viso pasaulio turistų pamėgtą vietą – Kryžių kalną.

Šiais metais apsilankymas šioje ypatingoje vietoje įvyko kiek vėliau nei įprastai. Taip atsitiko todėl, kad šįsyk UEFA atrankos turnyras vyks ne rugpjūčio viduryje, o rugpjūčio 23 – 28 dienomis.

Kryžių kalno didybę pirmą kartą apžiūrinėjo ir kai kurios “Gintros-Universiteto” legionierės – Namibijos atstovės Thomalina Adams ir Zenatha Coleman, serbė Jovana Milinkovič bei kroatė Ana Jelenčič. Afrikietės buvo ypatingai sužavėtos šiuo išskirtiniu objektu ne tik dėl jo unikalumo, bet ir dėl krikščionybės simbolių gausos bei čia vyraujančios tikėjimo auros. Krikščionybę išpažįstančios merginos drąsiai teigė, jog šią vietą galima laikyti tikru stebuklo pavyzdžiu žmonėms, kurie nori atrasti tikėjimo kelią.

Primename, kad jau šį sekmadienį, rupgjūčio 21 dieną „Gintra-Universitetas“ išvyksta į Airiją, kur Veksfordo mieste vyks UEFA moterų Čempionų lygos atrankos varžybos. Pirmosios rungtynės vyks rugpjūčio 23 dieną, o mūsiškių varžovėmis bus Kriulenio “ARF Criuleni” ekipa iš Moldovos.

Bendraukime