NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

“Gintros-Universiteto” merginos sportavo kartu su Salduvės mokyklos auklėtiniais

Saulėtą antradienio rytą Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda stadione susitiko su vasaros stovykloje dalyvaujančiais Salduvės mokyklos auklėtiniais, kuriuos mokino ne lietuvių ar matematikos, o pagrindinių futbolo sporto šakos elementų.

35 berniukai ir mergaitės dalyvaujantys stovykloje “Svajonių mokykla 7” savo pirmą dienos dalį leidžia turiningai – lankosi įvairiuose muziejuose, dalyvauja pažintinėse ekskursijose, sportuoja ir užsiima kitomis veiklomis.

Šįkart vaikai buvo supažindinti su futbolo sporto šaka, o mokytojomis šiam pusdieniui tapo Šiaulių “Gintros-Universiteto” komandos žaidėjos.

Kaip ir pridera, prieš kiekvieną fizinę veiklą būtina atlikti kokybišką mankštą, todėl būtent nuo šio proceso ir prasidėjo vaikų ir “Gintros-Universiteto” treniruotė. Salduvės mokyklos auklėtiniai aktyviai įsijungė į apšilimą ir stengėsi kuo taisyklingiau atlikti Vestinos Neverdauskaitės demonstruojamus pratimus, o apšilę raumenis stojo į kovą futbolo aikštėje.

30 berniukų ir mergaičių bei 11 “Gintros-Universiteto” futbolininkių – toks žaidėjų santykis vyravo rungtynių metu. Gerų emocijų ir permainingos kovos netrūkusiame susitikime triumfavo draugystė – mačas baigėsi lygiosiomis 3:3.

Po rungtynių “Gintros-Universiteto” direktorius Mantas Radavičius sėkmingiausiai pasirodžiusiems dalyviams įteikė dovanų – oficialius klubo šalikus. 

 

Bendraukime