NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Gruzdžių socializacijos centre – “Gintros-Universiteto” merginos, futbolas ir dovanos

Gegužės 27 -osios dienos penktadienio popietę Šiaulių “Gintra-Universitetas” surengė socialinę akciją – vyko aplankyti, sužaisti draugiškų rungtynių ir apdovanoti specialiais klubo prizais Gruzdžių vaikų socializacijos centro auklėtinius.

Daugiau nei valandą iki rungtynių pradžios apšilinėję berniukai intensyviai laukė atvykstančių varžovių ir ruošėsi mesti rimtą iššūkį Lietuvos čempionėms. Nors prieš susitikimą socializacijos centro auklėtiniai tikėjosi, kad su merginomis futbolo aikštelėje sudėtinga nebus, vos nuaidėjus teisėjo švilpukui daugelis jų nuomonę kaip mat pakeitė.

Geros nuotaikos draugiškas rungtynes, kuriose laikinai socializacijos centre gyvenantys berniukai futbolo aikštėje turėjo galimybę pasigalinėti su Lietuvos čempionėmis laimėjo merginos 10:5 (5:1).

Po rungtynių “Gintros-Universiteto” prezidentas G.Radavičius centro auklėtiniams padovanojo klubo atributikos – oficialius komandos šalikus, o komandos kapitonė Vestina Neverdauskaitė Gruzdžių vaikų socializacijos centro direktoriui Henrikui Gaidamavičiui įteikė futbolo kamuolį su visais klubo narių parašais.

Socializacijos centro direktorius tikino, jog tokios socialinės akcijos praskaidrina vaikinų kasdienybę ir leidžia jiems sėkmingiau integruotis į visuomenę, todėl džiaugėsi, jog atsiranda sporto komandų, kurios pačios imasi iniciatyvos ir noriai aplanko centro auklėtinius.

“Esame dėkingi “Gintros-Universiteto” klubui – visų pirma jo prezidentui Gintarui Radavičiui, merginoms ir, žinoma, visam personalui. Smagu, jog mus kiekvienus metus aplanko pačios Lietuvos futbolo čempionės. Daugelis vaikinų nepaisant to, jog merginos yra savo srities profesionalės, tikėjosi, jog vistiek sugebės jas įveikti, bet kaip parodė rungtynių eiga reikia įdėti labai daug pastangų ir atsidavimo tam, kad ateitų geras rezultatas. Šia prasme jiems tai turėtų būti gera pamoka”, – svarstė H.Gaidamavičius.

“Svarbiausia, jog sužinoję, kad turėsime svečių ir žaisime futbolą berniukai ėmė aktyviai ruoštis jau rungtynių išvakarėse – visi su malonumu ėmėsi darbo tvarkant futbolo aikštę, braižant linijas. Tokie apsilankymai jiems suteikia papildomos motyvacijos ir padeda susitelkti bendram tikslui. Juk visi žinome iš savo patirties, jog kai yra ko laukti visuomet būname pakilios nuotaikos”, – sakė socializacijos centro direktorius. 

DSCF4762 DSCF4809

DSCF4801 DSCF4764

 

Bendraukime